/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

PFLEIDERER na targach Bife-TIMB

Effectica

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: Effectica
Data: 2008-09-18


Ponad 500 wystawców z 17 krajów wzięło udział w targach Bife-TIMB 2008, które odbyły się w dniach 3–7 września br. w Bukareszcie. Tematyka targów obejmowała meble i wyposażenie wnętrz, jak również półfabrykaty do produkcji mebli oraz związane z obróbką drewna urządzenia i technologie. Pokazano różnorodną ofertę – od bogato zdobionych mebli tradycyjnych po nowoczesne, charakteryzujące się prostotą rozwiązania.

PFLEIDERER GRAJEWO na targach Bife-TIMB 2008PFLEIDERER GRAJEWO na targach Bife-TIMB 2008Fot. Effectica

Bife-TIMB to ważne targi dla regionu, przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów. Obecni byli wszyscy znaczący gracze rynku dostawców dla meblarstwa. Dlatego nie mogło zabraknąć w Bukareszcie firmy PFLEIDERER GRAJEWO S.A.. W swojej prezentacji handlowej firma zwróciła szczególną uwagę na nowe struktury powierzchni CLASSIC i LINEA , nowe kolekcje płyt laminowanych oraz blatów roboczych. Klienci mieli też okazję poznać najnowszy produkt koncernu – surowe oraz lakierowane płyty HDF.

Dla PFLEIDERER GRAJEWO był to pierwszy udział w tej imprezie. Obecność na targach Bife-TIMB stanowi pierwszy krok w kierunku pełniejszego zaistnienia na rynku rumuńskim. Korzystając z okazji firma nawiązała wiele nowych kontaktów handlowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA