/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

PFLEIDERER na targach Bife-TIMB

Effectica

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: Effectica
Data: 2008-09-18


Ponad 500 wystawców z 17 krajów wzięło udział w targach Bife-TIMB 2008, które odbyły się w dniach 3–7 września br. w Bukareszcie. Tematyka targów obejmowała meble i wyposażenie wnętrz, jak również półfabrykaty do produkcji mebli oraz związane z obróbką drewna urządzenia i technologie. Pokazano różnorodną ofertę – od bogato zdobionych mebli tradycyjnych po nowoczesne, charakteryzujące się prostotą rozwiązania.

PFLEIDERER GRAJEWO na targach Bife-TIMB 2008PFLEIDERER GRAJEWO na targach Bife-TIMB 2008Fot. Effectica

Bife-TIMB to ważne targi dla regionu, przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów. Obecni byli wszyscy znaczący gracze rynku dostawców dla meblarstwa. Dlatego nie mogło zabraknąć w Bukareszcie firmy PFLEIDERER GRAJEWO S.A.. W swojej prezentacji handlowej firma zwróciła szczególną uwagę na nowe struktury powierzchni CLASSIC i LINEA , nowe kolekcje płyt laminowanych oraz blatów roboczych. Klienci mieli też okazję poznać najnowszy produkt koncernu – surowe oraz lakierowane płyty HDF.

Dla PFLEIDERER GRAJEWO był to pierwszy udział w tej imprezie. Obecność na targach Bife-TIMB stanowi pierwszy krok w kierunku pełniejszego zaistnienia na rynku rumuńskim. Korzystając z okazji firma nawiązała wiele nowych kontaktów handlowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz