/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

B.M. Polska w nowej siedzibie

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Data: 2008-09-16


Z początkiem września br. firma B.M. Polska zaprasza dystrybutorów i klientów indywidualnych do nowej siedziby, w której poza biurem zlokalizowany jest salon handlowy z szeroką ofertą farb i materiałów do wykonywania dekoracji ściennych.

Biuro firmy i salon handlowyBiuro firmy i salon handlowyFot. B.M. Polska

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor farb i materiałów dekoracyjnych renomowanych marek Benjamin Moore, Bioni CS, Texturline, Candis i Rival, przeniosła się do nowoczesnego obiektu przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. Oficjalne otwarcie zaplanowane zostało na październik br.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że dotychczasowa lokalizacja nie do końca odpowiadała naszym ambicjom oraz planom. Wraz z rozwojem sieci dystrybucyjnej i otwarciem sklepów firmowych w Krakowie i Wrocławiu przyszedł czas na zatroszczenie się o główną siedzibę firmy – mówi Jerzy Bylica – członek zarządu B.M. Polska. Mamy głęboką nadzieję, że nowy obiekt przypadnie do gustu zarówno naszym klientom, jak i pracownikom – dodaje Marek Waśniewski – Dyrektor ds. Handlowych firmy.

Kompleks przy ul. Połczyńskiej 100 składa się z biura firmy, salonu handlowego oraz części magazynowej do wysokiego składowania o powierzchni ok. 500 m². W części biurowej zlokalizowane zostały działy: marketingu i PR, księgowy oraz handlowy. Inwestycja realizowana była od sierpnia 2007 r. Prace wykonawcze powierzone zostały firmie Budomont.

B.M. Polska w nowej siedzibie (Zdjęcia: 2)

Biuro firmy i salon handlowyCzęść magazynowa do wysokiego składowania o powierzchni ok. 500 m²

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA