/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie FM - Mebel Sp. z o.o.

NEPCon

Autor: opr. JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-17


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie FM - Mebel Sp. z o.o. w miejscowości Głuchołazy. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003432 i SW-CW-003432, obowiązujący w okresie od 16.09.2008 r. do 15.09.2013 r.

Fabryka mebli FM - Mebel Sp. z o.o. w Głuchołazach istnieje od 2002 roku, powstała na podwalinach wieloletniej tradycji i doświadczeniu Głuchołaskiej Fabryki Mebli. Zatrudnia około 250 osobową załogę, spełnia wymogi systemów ''IWAY'' i ''4 SIP''.

Firma obecnie produkuje meble z litego drewna dla IKEA jednego z największych, światowych dystrybutorów mebli. W konstrukcjach mebli klejonych gotowych do natychmiastowego użytkowania jak i konstrukcjach z założenia przygotowanych do montażu u i przez klienta. Wyroby wykonywane na bazie materiałów przyjaznych środowisku: płyta deskowa sosnowa jako materiał podstawowy pochodzenia naturalnego przy udziale materiałów wykończeniowych powierzchni, lakierniczych - wodnych. Artykuły wykonywane są w technologiach kryjących jak i transparentnych, podkreślających rysunek i urok drewna.

Spółka FM - Mebel stale się rozwija - wprowadza nowości technologiczne, modernizuje park maszynowy i rozbudowuje bazę produkcyjną. W procesie produkcyjnym firma stosuje najlepsze surowce i komponenty dające w efekcie wyrób wysokiej jakości. Posiada zdolności produkcyjne poparte dużym doświadczeniem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz