/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC przyznany firmie FM - Mebel Sp. z o.o.

NEPCon

Autor: opr. JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-17


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie FM - Mebel Sp. z o.o. w miejscowości Głuchołazy. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003432 i SW-CW-003432, obowiązujący w okresie od 16.09.2008 r. do 15.09.2013 r.

Fabryka mebli FM - Mebel Sp. z o.o. w Głuchołazach istnieje od 2002 roku, powstała na podwalinach wieloletniej tradycji i doświadczeniu Głuchołaskiej Fabryki Mebli. Zatrudnia około 250 osobową załogę, spełnia wymogi systemów ''IWAY'' i ''4 SIP''.

Firma obecnie produkuje meble z litego drewna dla IKEA jednego z największych, światowych dystrybutorów mebli. W konstrukcjach mebli klejonych gotowych do natychmiastowego użytkowania jak i konstrukcjach z założenia przygotowanych do montażu u i przez klienta. Wyroby wykonywane na bazie materiałów przyjaznych środowisku: płyta deskowa sosnowa jako materiał podstawowy pochodzenia naturalnego przy udziale materiałów wykończeniowych powierzchni, lakierniczych - wodnych. Artykuły wykonywane są w technologiach kryjących jak i transparentnych, podkreślających rysunek i urok drewna.

Spółka FM - Mebel stale się rozwija - wprowadza nowości technologiczne, modernizuje park maszynowy i rozbudowuje bazę produkcyjną. W procesie produkcyjnym firma stosuje najlepsze surowce i komponenty dające w efekcie wyrób wysokiej jakości. Posiada zdolności produkcyjne poparte dużym doświadczeniem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA