/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC przyznany firmie WOJTPOL Sp. z o.o.

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-11


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie WOJTPOL Sp. z o.o. w miejscowości Korfantów. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003423, obowiązujący w okresie od 09.09.2008 r. do 08.09.2013 r.

 Wojtpol z siedzibą w Korfantowie jest Spółką z o.o. prężnie się rozwijającą i realizującą strategie rozwoju poprzez podejmowanie działań zmierzających do ulepszenia organizacji produkcji oraz ciągłej modernizacji procesów produkcyjnych.

Przedmiotem działań Spółki jest prowadzenie działalności produkcyjno - usługowej i handlowej na rachunek własny jak i w pośrednictwie. Szczególny nacisk kładziony jest na uzyskanie dobrej jakości wytwarzanego produktu w zgodzie z ochroną środowiska w sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo i higiena pracy dla zatrudnionego personelu.

Sp. z o.o. Wojtpol realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży mebli dziecinnych (regały, szafki) z tarcicy sosnowej. Firma korzysta z zaplecza surowcowego w Polsce i z zagranicy, posiada technologię i wiedzę, w jaki sposób ten surowiec doskonale przetworzyć. Firma jest elastyczna i otwarta na nowe wyzwania oraz wierzy, że te walory pomogą jej odnieść zamierzony cel. „Wojtpol” Sp. z o.o. sprzedaje swoje wyroby zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych poprzez sieć sklepów IKEA.

Potwierdzeniem wysokiej jakości realizowanych procesów, jest posiadanie certyfikatu na zgodność systemu zarządzania jakością, ochroną środowiska i bhp w/g norm ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA