/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Drogi leśne - kolejny projekt CentroWoodKom

Centrozap

Autor: dja
Źródło: Centrozap
Data: 2008-09-08


CentroWoodKom Sp. z o.o. przy udziale której Grupa Centrozap SA realizuje Projekt inwestycyjny w zakresie budowy zakładu głębokiej przeróbki drewna w Republice Komi na terenie Federacji Rosyjskiej rozpoczęła przygotowania do równoległego wejścia w drugi Specjalny Program związany z budową dróg i infrastruktury obwodów leśnych dla całościowej realizacji wycinki około 850.000 ha lasów w Republice Komi.

Fot. Drewno.pl

W tym celu CentroWoodKom Sp. z o.o. podpisała we wrześniu br. Umowę z firmą - instytutem "CNIIB" S.A. na przygotowanie stosownego Biznes planu przedsięwzięcia.

Wartość Umowy wynosi 6,0 mln rubli. Biznes plan jest podstawą wniosku o objęcie CentroWoodKom Sp. z o.o. Specjalnym Programem budowy dróg. Wniosek zostanie złożony do władz Federacji Rosyjskiej, a zakwalifikowanie CentroWoodKom Sp. z o.o do Programu Specjalnego w zakresie budowy dróg skutkować może przydziałem rządowej dotacji dla spółki.

Ewentualne włączenie CentroWoodKomu do programu budowy dróg jest bezpośrednio związane z realizacją Projektu inwestycyjnego Grupy Centrozap SA w zakresie budowy Zakładu głębokiej przeróbki drewna objętej Programem Inwestycji Priorytetowych w dziedzinie zagospodarowania lasów Federacji Rosyjskiej na podstawie Rozporządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Republiki Komi, Federacja Rosyjska z dnia 06.03.2008 roku, wpisanej przez Ministra Gospodarki i Energetyki Federacji Rosyjskiej w dniu 07 kwietnia 2008 roku Projektu Inwestycyjnego do Centralnego Rejestru Programów Priorytetowych Federacji Rosyjskiej pod pozycją nr 166 jako ósmy projekt w zakresie gospodarki leśnej.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA