/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Firma Drewexim Sp. z o.o. otrzymała certyfikat FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-08


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Drewexim Sp.z o.o. w miejscowości Koszalin. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003289, obowiązujący w okresie od 07.07.2008 r. do 06.07.2013 r.

Przedsiębiorstwo Drewexim Sp. z o.o. powstało w 2001 roku. Na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien i drzwi oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku, przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji okien i drzwi oraz elementów dla budownictwa w postaci podłóg, parapetów i kantówki.

W trosce o wysoką jakość swoich wyrobów firma Drewexim współpracuje z Instytutem Techniki Okiennej w Roseheim i posiada nadany przez ten instytut certyfikat jakości na profile klejone oraz nadany przez Niemieckie Stowarzyszenie Jakości Znak Jakości RAL.

Wyroby są wykonywane w wymiarach standardowych oraz na indywidualne życzenia klienta. Firma współpracuje z klientami działającymi na różnych rynkach i w różnych krajach stąd firma potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz