/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Firma Drewexim Sp. z o.o. otrzymała certyfikat FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-09-08


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Drewexim Sp.z o.o. w miejscowości Koszalin. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003289, obowiązujący w okresie od 07.07.2008 r. do 06.07.2013 r.

Przedsiębiorstwo Drewexim Sp. z o.o. powstało w 2001 roku. Na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien i drzwi oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku, przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji okien i drzwi oraz elementów dla budownictwa w postaci podłóg, parapetów i kantówki.

W trosce o wysoką jakość swoich wyrobów firma Drewexim współpracuje z Instytutem Techniki Okiennej w Roseheim i posiada nadany przez ten instytut certyfikat jakości na profile klejone oraz nadany przez Niemieckie Stowarzyszenie Jakości Znak Jakości RAL.

Wyroby są wykonywane w wymiarach standardowych oraz na indywidualne życzenia klienta. Firma współpracuje z klientami działającymi na różnych rynkach i w różnych krajach stąd firma potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA