/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Szybkie, łatwe i przyjemnie lakierowanie

B.M. Polska Sp. z o.o.

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Data: 2008-09-03


Odnawianie drewnianych podłóg, futryn, czy mebli tradycyjnie kojarzy się z długotrwałym remontem, któremu towarzyszy drażniący zapach. Eksperci z amerykańskiej firmy Benjamin Moore przekonują, że lakierowanie powierzchni drewnianych może być mniej czasochłonne i uciążliwie dla domowników, a efekt wizualny pozytywnie zaskoczy najbardziej wymagających klientów. Wystarczy użyć lakieru do drewna Stays Clear.

Szybkoschnący, bezzapachowy, trwały – to tylko niektóre zalety nowego lakieru Stays Clear do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych.Szybkoschnący, bezzapachowy, trwały – to tylko niektóre zalety nowego lakieru Stays Clear do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych.Fot. B.M. Polska

Stays Clear to akrylowo-poliuretanowy lakier do stosowania wewnętrznego. Służy do zabezpieczania nowych, jak i uprzednio malowanych, bejcowanych i lakierowanych powierzchni drewnianych. Ponadto lakier może być używany jako warstwa ochronna na powierzchnie pomalowane farbami akrylowymi lub alkidowymi. Powłoka lakieru jest bardzo trwała i odporna na ścieranie, działanie promieni UV oraz alkoholi. Odnowione powierzchnie mogą być czyszczone przy użyciu wody i detergentów bez obawy o uszkodzenie lub odbarwienie powłoki.

Lakier Stays Clear jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Nie zawiera związków ołowiu, chromu i rtęci. Lakier jest bezzapachowy, co umożliwia malowanie podłogi w jednym pomieszczeniu, przy jednoczesnym korzystaniu z pomieszczeń sąsiadujących. Dzięki zastosowaniu szybkoschnącej formuły podłogi, futryny czy inne powierzchnie drewniane mogą zostać odnowione w ciągu jednego dnia.

Lakier Stays Clear dostępny jest w wykończeniu połyskowym i półmatowym w opakowaniach o pojemności 0,95 l oraz 3,78 l. Litr produktu  pozwala na polakierowanie ok. 12 m² powierzchni drewnianej.

 

 

Informacje o produkcie: 

Wydajność: ok. 12 m2/l.

Cena: od 99 zł za 1 l (w tym 22% VAT).

Opakowania: 0.95 l, 3.78

Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Benjamin Moore jest firma B.M. Polska.

Szybkie, łatwe i przyjemnie lakierowanie (Zdjęcia: 2)

Szybkoschnący, bezzapachowy, trwały – to tylko niektóre zalety nowego lakieru Stays Clear do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych.Lakier Stays Clear

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz