/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Flügger inwestuje w Gdańsku

Flügger

Autor: dja
Źródło: Flügger
Data: 2008-09-01


4 sierpnia nastąpiło uroczyste rozpoczęcie inwestycji Flügger w Gdańsku Kokoszkach. Przedmiotem inwestycji jest budowa obiektu biurowo-magazynowo-produkcyjnego o powierzchni 7.500 m2.

Fot. Flügger

Zakończenie budowy planowane jest na 1 maja 2009r., natomiast obiekt zacznie funkcjonować 1 lipca 2009r. Rozpoczęta budowa obiektu stanowi pierwszy z trzech etapów inwestycji. Docelowo zatrudnienie tu znajdzie ok. 150 pracowników.

Flügger A/S istnieje na rynku w Danii od 1890r., posiada własne zakłady produkcyjne. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła rozwijać sieć sklepów z artykułami malarskimi. Obecnie jest to ponad 400 sklepów w Skandynawii. Obrót koncernu Flügger to równowartość ok. 750 mln zł. W Polsce przedsiębiorstwo jest obecne poprzez Flügger Sp. z o. o.

W ofercie Flügger znajdują się m.in. lazury i impregnaty do drewna, lakiery do podłóg, boazerii i stolarki budowlane,  oleje do podłóg i do drewna. Najważniejszy priorytet dla Flügger to produkty przyjazne dla środowiska, produkty do uzyskania pięknej, trwałej powierzchni. Wszystkie produkty można barwić w systemie tinting zgodnie ze standardami kolorów, jak NCS czy RAL, jak również według własnych wzorników Flügger.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz