/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Składy budowlane VOX mają nowego prezesa

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2008-08-27


Anna Struk - dotychczasowa wiceprezes Składów budowlanych VOX - z dniem 18 sierpnia br. objęła stanowisko prezesa tej firmy.

Anna StrukAnna StrukFot. Vox

Pracę w ramach struktury organizacyjnej VOX rozpoczęła w 1991 roku od działu handlowego, organizując punkty sprzedaży materiałów drzewnych, w tym stolarki budowlanej. W ciągu kilkunastu lat jej pracy sieć Składów budowlanych VOX rozrosła się do kilkudziesięciu oddziałów, a asortyment został rozszerzony o szereg nowoczesnych materiałów wykończeniowych i budowlanych.

Anna Struk jest absolwentką Wydziału Technologii Drewna AR i Wyższej Szkoły Biznesu przy AE w Poznaniu. Bezpośrednio po studiach podjęła pracę w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, gdzie zorganizowała i prowadziła pracownię konserwacji drewna i zabytków etnograficznych. Następnie pracowała w firmach produkcyjnych w branży drzewnej, organizując i nadzorując produkcję, jak również zajmując się koordynacją dostaw surowca drzewnego i półfabrykatów.

Jest mężatką. Ma dwoje dzieci. Preferuje odpoczynek czynny, systematycznie pływa. Lubi podróżować. Interesuje się kulturą różnych narodów oraz malarstwem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA