/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Chcesz założyć własną firmę? Postaw na RuckZuck!

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-08-27


Biznes na zasadzie franczyzy staje się coraz bardziej popularnym sposobem na prowadzenie własnej działalności handlowej między innymi w branży budowlanej i wykończenia wnętrz. Korzystne warunki współpracy w ramach Systemu Partnerskiego oferuje RuckZuck, ogólnopolska, prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży podłóg i drzwi

Asortyment podłóg i drzwi w salonach RuckZuckAsortyment podłóg i drzwi w salonach RuckZuckFot. RuckZuck

Decydując się na inwestycję na zasadach franczyzy, powinniśmy wcześniej dokładnie sprawdzić nie tylko warunki przystąpienia do danej sieci, ale także dynamikę jej rozwoju. Intensywna rozbudowa sieci świadczy o tym, że jej działalność okazała się sprawdzonym pomysłem na biznes.

Jak działa System Partnerski RuckZuck?

Sieć RuckZuck, wywodząca się z Niemiec, funkcjonuje w Polsce od 2004 roku, posiadając w naszym kraju pełną autonomię. Pierwszy sklep partnerski został otwarty w Zabrzu. Kolejne punkty handlowe powstawały na terenie całego kraju, a na początku tego roku sieć świętowała otwarcie setnej placówki. Obecnie RuckZuck liczy ponad sto specjalistycznych salonów, oferujących asortyment podłóg laminowanych i drewnianych, drzwi wewnętrznych, ościeżnic oraz akcesoriów wykończeniowych.

- Działalność w ramach naszego Systemu Partnerskiego opiera się na ścisłej współpracy. Przedsiębiorca może korzystać z licencji, marki oraz know-how naszej sieci. Co istotne przystąpienie do RuckZuck jest bezpłatne, wystarczy posiadać kapitał pozwalający na przystosowanie placówki oraz jej utrzymanie przed i w trakcie uruchamiania – wyjaśnia Antoni Kornatowski, dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck.

Wymagania wobec placówki

Salony RuckZuck można otwierać na terenie całego kraju, nie tylko w dużych miastach, ale we wszystkich miejscowościach liczących powyżej 25 tysięcy mieszkańców. Placówka, poza zapleczem magazynowym, powinna posiadać od 300 do 600 m2 powierzchni handlowej. Pozwala to na stworzenie przejrzystej ekspozycji bogatej oferty podłóg i drzwi oraz  ułatwia klientom zapoznanie się z asortymentem i wybór odpowiedniego modelu czy wzoru. Jednym z wymogów, który musi spełniać dyskont RuckZuck, jest także zapewnienie miejsc parkingowych osobom odwiedzającym placówkę.

Zostań Partnerem RuckZuck

Do Systemu Partnerskiego mogą przystąpić przedsiębiorcy z całej Polski. Plusem jest, jeśli mają oni doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub hurtowej artykułów wyposażenia wnętrz, ale nie jest to warunek konieczny. Partnerzy dopiero rozpoczynający działalność w branży, mogą po prostu zatrudnić na kierowniczym stanowisku osobę, która takie doświadczenie posiada.

 

Więcej informacji na temat sieci RuckZuck oraz Formularz Zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

 

Chcesz założyć własną firmę? Postaw na RuckZuck! (Zdjęcia: 2)

Asortyment podłóg i drzwi w salonach RuckZuckSklep RuckZuck w Bełchatowie

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz