/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Eksperci od wygody

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-08-25


W pomieszczeniach, w których dużo czasu spędzamy siedząc, takich jak sale konferencyjne czy poczekalnie, istotne jest dobranie krzeseł gwarantujących komfort. Idealnym rozwiązaniem będzie połączenie wysokiej ergonomii z ciekawą stylistyką. Tymi cechami wyróżniają się krzesła stacjonarne Active oraz Cube z najnowszej kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic.

Krzesło stacjonarne Cube Krzesło stacjonarne Cube Fot. Dziedzic

Krzesła stacjonarne Active i Cube

Podczas wielogodzinnych spotkań, kiedy podejmowane są decyzje o ważnych posunięciach firmy, ciężko zachować koncentrację i wydajność pracy. Dlatego coraz częściej szukamy pomysłów, dotyczących wystroju pomieszczeń, które będą stymulować nasz wysiłek intelektualny oraz zapewnią komfort na długie godziny. Podobnie w przypadku poczekalni czy recepcji pragniemy, aby nasi klienci czas oczekiwania mogli spędzić w dogodnych warunkach. Warto zatem zwrócić uwagę na odpowiedni dobór krzeseł. Doskonale w tego typu pomieszczeniach sprawdzą się krzesła stacjonarne Active i Cube z nowej kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic.

Oryginalne wykończenie

Kolekcje Active oraz Cube charakteryzują się odpowiednio wyprofilowanym kształtem, dzięki czemu krzesła dopasowane są do ciała, a długie siedzenie przestaje być uciążliwe. Osoby szczególnie ceniące wygodę będą ponadto usatysfakcjonowane możliwością wyboru modelu z podłokietnikami.

Krzesła stacjonarne Active i Cube wyróżniają się oryginalną formą, wzorowaną na prostocie kształtu kostki. Linia Active znakomicie sprawdzi się w salach konferencyjnych czy biurach, natomiast kolekcja Cube będzie odpowiednim rozwiązaniem w recepcjach i poczekalniach. Dzięki solidnemu wykonaniu, dodatkowym wzmocnieniom wewnątrz profilu krzesła oraz łączeniom elementów metodą lutowania, miejsca pracy zostaną wzbogacone przez trwałe, funkcjonalne oraz efektowne meble.

Firma Dziedzic oferuje ponadto szeroki wybór tkanin w bogatej kolorystyce. Dobór odpowiedniego obicia jest niezwykle istotny. W zależności od wystroju gabinetu możemy podkreślić jego rangę, bądź ożywić wnętrze bardziej wyrazistymi barwami.

Nowoczesny, charakteryzujący się minimalizmem, design krzeseł Active i Cube wniesie ożywczą świeżość do gabinetów, poczekalni, recepcji. Jak wystrój wnętrza wpływa na jakość pracy wiemy już dzisiaj wszyscy, ale ważne jest także wywarcie dobrego wrażenia na naszych klientach. Te efekty z pewnością osiągniemy dzięki stylowym i ergonomicznym krzesłom stacjonarnym z kolekcji Active i Cube firmy Dziedzic.

 

Krzesło stacjonarne Active, seria 24h at work - cena od 560 zł brutto.

Krzesło stacjonarne Cube, seria 24h at work - cena od 490 zł brutto.

Eksperci od wygody (Zdjęcia: 2)

Krzesło stacjonarne Cube Krzesło stacjonarne Active

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz