/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

TOP 11 – oferta specjalna Fabryki Mebli Gawin

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-08-26


Wybór właściwych mebli do salonu, najbardziej reprezentacyjnego pomieszczenia w naszym domu, to decyzja niejednokrotnie związana z wieloma dylematami. Nieocenioną pomocą będzie w takich sytuacjach najnowsza, specjalna oferta Fabryki Mebli Gawin, zaprezentowana w wydanym na tę okazję katalogu „TOP 11”

Katalog TOP 11 Katalog TOP 11 Fot. FM Gawin

 Dokonując wyboru mebli wypoczynkowych bierzemy pod uwagę rożne aspekty – od aranżacji wnętrza naszego domu poczynając, a na indywidualnych upodobaniach kończąc. Priorytetem jest dla nas jednak przede wszystkim ich funkcjonalność i komfort użytkowania – chcemy, by były wygodne i spełniały nasze potrzeby, a jednocześnie – nie burzyły wypracowanej koncepcji wystroju pokoju. Elementem, na który również zwracamy uwagę, jest ich cena – szukamy mebli takich, które będą stanowiły połączenie wysokiej jakości materiałów oraz wykonania z odpowiednim dla nas kosztem. Dla wszystkich, którzy szukają takich właśnie rozwiązań Fabryka Mebli Gawin stworzyła specjalną ofertę „TOP 11”, zaprezentowaną obrazowo w katalogu o tym samym tytule.

Katalog „TOP 11” to prezentacja  oferty, na którą składa się jedenaście modeli zestawów mebli wypoczynkowych w promocyjnej cenie. Pięć spośród nich – Barcelona, Valencia, Miki, Nata i Prometeusz to funkcjonalne narożniki, sześć – Praga, Milano, Donata, Sydney, Prometeusz i Rico – komfortowe zestawy złożone z kanapy i fotela. Wszystkie wyposażone zostały w niezwykle praktyczną, szczególnie dla posiadaczy mniejszych mieszkań funkcję spania. Odpowiedni mebel dla siebie znajdą wśród nich zarówno osoby preferujące bardziej tradycyjne formy, jak i ci, którzy kierują się w stronę nowoczesnego minimalizmu i oszczędności kształtów. Jedenaście propozycji to również szeroka gama kolorów – każdy z modeli dostępny jest w ośmiu wersjach kolorystycznych – rożne odcienie brązu, żółci, zieleni, czerwieni i błękitu pozwalają na dobranie zestawu, który będzie idealnie odpowiadał naszym upodobaniom. Dodatkową zaletą jest kwiatowy wzór pokrywającej je tkaniny, który wniesie do każdego wnętrza element pełnej witalności nowoczesnej stylistyki.

Prezentowane w katalogu „TOP 11” zestawy dostępne są w cenie znacznie niższej niż poza ofertą. Jest to więc niepowtarzalna okazja dla wszystkich tych, którzy szukają mebli zarazem niedrogich i doskonałych jakościowo.

 

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody, garderoby i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami.Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz „Dobroczyńca Roku”. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.Fabryka sponsoruje także Klub Sportowy Gawin Królewska Wola, biorący udział w rozgrywkach III ligi piłki nożnej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA