/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

MySofa – nowa jakość mebli już w Polsce!

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-08-21


Na polskim rynku meblarskim pojawiła się nowa firma specjalizująca się w produkcji mebli tapicerowanych. MySofa POLSKA to poważny konkurent zarówno dla rodzimych, jak i zagranicznych marek.

Firma MySofa POLSKA powstała w 2008 roku, jednak marka MySofa była już wcześniej znana w Europie. Swoją działalność zapoczątkowała od rozwoju na rynku ukraińskim. Po kilku miesiącach firma dynamicznie wkroczyła do Polski. W tych dwóch państwach zlokalizowane zostały fabryki MySofa. Intensywny rozwój pozwolił spółce w krótkim czasie stać się głównym dostawcą mebli ekonomicznych na obszarze Unii Europejskiej. Obecnie MySofa utrzymuje ścisłą współpracę z wieloma hurtowniami i fabrykami w całej Europie, stopniowo powiększając zasięg swoich wpływów na całym kontynencie.

 

MySofa – moje meble

W ofercie MySofa znajdują się wersalki tapicerowane oraz fotele. Są to meble wykonane z wysokiej klasy tkanin, przy użyciu nowoczesnych technologii konstrukcyjnych. Produkty wyróżniają się funkcjonalnością – większość modeli wersalek posiada mechanizm rozkładania, może zatem służyć zarówno jako mebel dzienny, jak i sypialniany.

Produkty firmy dostępne są zarówno w wersjach bardzo nowoczesnych, opartych na najmodniejszych wzorach designerskich, jak i w prostych, tradycyjnych wariantach. Są tworzone z myślą o tym, aby każdy znalazł wśród propozycji MySofa coś dla siebie i swojej rodziny.

MySofa – polskie surowce, najniższe ceny

 Ideą MySofa jest produkcja mebli ekonomicznych najlepszej jakości i w niskiej, przystępnej cenie. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie polskich surowców oraz wysokiej specjalizacji, cel ten został osiągnięty. Obecnie ceny proponowane przez MySofa są najniższe na rynku. Mimo to, firma stara się być jeszcze bliżej swoich klientów – umożliwia negocjację i tak niskich cen, a także podejmuje się wykonywania mebli na indywidualne zlecenie. Wszystko to po to, by zapewnić klientom pełną satysfakcję.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz