/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
CHEMIA DO DREWNA

Tytan Impregnat do drewna NW – teraz jeszcze bardziej skoncentrowany w działaniu

E.C.H.O Communications

Autor: opr. PR
Źródło: E.C.H.O Communications
Data: 2008-08-13


W asortymencie firmy Selena jest już dostępny bardziej skoncentrowany, wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna Tytan Impregnat do drewna NW. Produkt ten zabezpiecza drewniane elementy budowlane przed korozją i zniszczeniem.

TYTAN Impregnat do drewna NWTYTAN Impregnat do drewna NWFot. Selena

Wydajniejsza ochrona
Największymi zagrożeniami drewna budowlanego są grzyby i owady. Aby zabezpieczyć drewniane elementy przed zniszczeniem należy je zaimpregnować odpowiednim środkiem. Wielofunkcyjny Impregnat do drewna NW firmy Selena oparty jest na nowoczesnych biocydach, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczny w działaniu
Teraz Impregnat do drewna NW zawiera 2-krotnie więcej substancji czynnych. Zwiększone stężenie oznacza lepszą wydajność. Wielomiesięczne badania w niezależnym instytucie ochrony drewna potwierdziły skuteczność zabezpieczenia już przy naniesieniu 20g koncentratu na 1m2 drewna. Przykładowo 5 litrami koncentratu można zabezpieczyć do 250 m2 drewna. Potwierdzone większe stężenie oznacza zwiększoną wydajność, preparat może być rozcieńczany w proporcjach nawet 1:19.

Kompleksowa ochrona drewna
Tytan Impregnat do drewna NW może być stosowany podczas impregnacji drewnianych elementów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dzięki jego trwałemu łączeniu się z drewnem, doskonale ochroni przed biokorozją elementy narażone na działanie czynników atmosferycznych.
W wersji bezbarwnej impregnat ten znakomicie sprawdzi się także jako podkład pod lazury koloryzujące i lakiery. Spełni on rolę ochronną i rewitalizującą drewno, a naniesione na niego preparaty ozdobne zyskają na trwałości.
Stosowanie Impregnatu do drewna NW marki Tytan nie jest czynnością skomplikowaną. Po rozcieńczeniu nakłada się go pędzlem, poprzez natrysk lub zanurzając drewniane elementy w preparacie. W zależności od własnych potrzeb możemy wybrać mniejszą wersję Impregnatu w postaci 1-litrowej butelki lub 5-litrowy kanister. Wydajność większego opakowania wynosi do 125 m2 podczas malowania drewna na zewnątrz i do 250 m2, gdy impregnujemy drewniane elementy wewnątrz domu.


Grupa Selena to holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 25 spółek, w tym 17 podmiotów zagranicznych oraz 9 nowoczesnych zakładów produkcyjnych (4 zakłady w Polsce, po jednym we Włoszech, w Brazylii, Korei, Chinach oraz USA). Grupa Selena jest - pod względem wielkości - czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi.

Grupa Selena systematycznie zwiększa sprzedaż eksportową, która w 2006 roku stanowiła 65,5% przychodów. Realizuje zamówienia na rynkach 50 państw, w tym przez własne spółki handlowe zlokalizowane w 15 krajach (Polska, Rosja, Czechy, Finlandia, Kazachstan, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Niemcy, Włochy, Brazylia, USA, Korea Płd. i Chiny). Ponadto, Grupa Selena planuje umacnianie pozycji w regionach: Azji Południowo-Wschodniej (Chiny), Bliskiego Wschodu (Turcja i Egipt oraz petrokraje Półwyspu Arabskiego), Ameryki Południowej (Argentyna), Ameryki Północnej (Kanada)oraz dalszą ekspansję na nowe rynki zagraniczne.

Grupa Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych - główne marki to TYTAN oraz ARTELIT.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz