/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX – dla fachowców

Autor: opr. PR
Źródło: Proma Polska
Data: 2008-08-11


Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje, wyróżniając się jednocześnie nowoczesną, ergonomiczną budową.

Szlifierka oscylacyjna WU652Szlifierka oscylacyjna WU652

Firma Proma Polska, główny dystrybutor marki WORX, wprowadza do sprzedaży nowy model szlifierki – Szlifierkę oscylacyjną WU652, przeznaczoną do pracy w stolarniach, zakładach renowacji mebli itp. Dzięki zwiększonej wadze i dużej mocy silnika urządzeniem tym można wykonać pracę szybciej i wydajniej. Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX posiada ergonomiczną rękojeść zapewniającą pewny i wygodny chwyt. Dodatkowo wyposażona jest w uchwyt przedni (regulowany w zakresie 60°) i tylny, które pokryte w są 100% gumą, dla podniesienia komfortu i efektywności pracy. Skuteczne tłumienie wibracji od rękojeści pozwala na dłuższą pracę bez uczucia zmęczenia dłoni.

Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX została wyposażona w silnik komutatorowy o mocy, która wynosi 450 W. Silnik napędza przekładnię mimośrodową, emitującą drgania z możliwością regulacji w zakresie 5000-12000/min., średnica oscylacji jest większa niż w pozostałych modelach i wynosi 5 mm. Sam układ przekładni w tym modelu został wzmocniony, co przyczyniło się do wzrostu masy. Urządzenie pozwala na używanie krążków ściernych o średnicy 125 mm, mocowanych za pomocą suchego rzepa.

W celu podwyższenia ochrony urządzenia, został wzmocniony system odseparowania pyłu od silnika. Resztki ścieranej powierzchni przenoszone są do załączonego worka pyłowego, zamocowanego do obudowy szlifierki. Podłączenie do odkurzacza przemysłowego zwiększa skuteczność odciągania pyłu z miejsca obróbki.

Dzięki regulacji obrotów silnika i zastosowaniu krążków ścieralnych o różnej granulacji, Szlifierka WU469 marki WORX jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Równie dobrze sprawdzi się przy renowacji mebli jak i przy szlifowaniu blach i innych niedrewnianych powierzchni przed malowaniem i dalszą obróbką.

Parametry techniczne:
Parametr Wielkość
Moc znam. 450W
Wibracje (drgania) 5000-12000/min
O dysku ściernego 125 mm
średnica oscylacji 5mm
Masa 2.4 kg
Regulacja obrotów TAK


Dystrybutor: Proma Polska
www.promapl.pl, www.worxtools.pl
Producent: Positec
Cena katalogowa: 569 zł brutto
 
Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional i Arbortech. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA