/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Royal Floor Jesion Rustic – królewskie podłogi w Twoim domu

Autor: opr. PR
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-08-08


Drewno w naszych domach stwarza wrażenie bliskości natury i bezpieczeństwa. Piękno tego naturalnego tworzywa doceniane jest od lat, a aktualnie przeżywa swój kolejny renesans. Podłoga Jesion Rustic marki Royal Floor to prosty sposób, aby urzekający czar natury wprowadzić do domu.

Podłoga Jesion Rustic marki Royal FloorPodłoga Jesion Rustic marki Royal FloorFot. RuzkZuck

Urządzając wnętrza naszych mieszkań myślimy o kilku aspektach – ważne są funkcjonalność, cena i estetyka wybranych przez nas rozwiązań. Podłogi Jesion Rustic marki Royal Floor to propozycja dla osób, które chcą przez lata cieszyć się niepowtarzalnym pięknem i wytrzymałością podłogi.

Jesion królewski
Jesion występuje na całym kontynencie europejskim oraz częściowo w Azji. Jest jednym z najstarszych i najbardziej długowiecznych drzew na Ziemi. Potrafi dożyć nawet 300 lat. Jego drewno jest twarde, ale elastyczne, dlatego nadaje się do obróbki i pozwala na jego różnorakie zastosowanie. Jesion jako pierwszy zrzuca liście, a pokrywa się nimi jako ostatni, co dało mu w drzewnej rodzinie tytuł króla.

Podłoga Jesion Rustic marki Royal Floor to wszystko, co w jesionie najlepsze – drewno w delikatnej brązowo - żółtej kolorystyce z wyraźnym rysunkiem usłojenia, które zapewnia naturalne piękno podłóg na lata. Stąpając po powierzchni z tego szlachetnego drewna, rzeczywiście poczujemy się jak w królewskiej komnacie.

Wyjątkowa technologia
Konstrukcja podłóg Royal Floor została stworzona na bazie trzech drewnianych warstw, które zapewniają ich twardość, stabilność i wytrzymałość. Podłogi Royal Floor zostały ponadto zabezpieczone siedmiowarstwowym system lakierowania, który z jednej strony chroni drewno przed zniszczeniem i zgubnym upływem lat, z drugiej – uwydatnia jego naturalny koloryt i usłojenie.

Royal Floor zadbał także o wygodę swoich klientów. Ułożenie podłogi nie jest już zajęciem długotrwałym i skomplikowanym. Nowoczesny system Uniclic pozwala na szybki i prosty montaż. Umożliwia on układanie podłogi w poziomie oraz pod kątem, bez obawy o uszkodzenie desek. Aby potwierdzić przekonanie producenta do ich wytrzymałości, podłogi te zostały objęte trzydziestoletnią gwarancją.

Podłogi drewniane Royal Floor Jesion Rustic dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć się na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Jesion Rustic:

Twardość: 4,0;

Zalety:
- możliwość klejenia do podłoża,
- możliwość cyklinowania,
- możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym,

Ceny:
Dąb Rustic 3-lamelowy – 99 zł netto / m2
Dąb Rustic 2-lamelowy – 149 zł netto / m2
Dąb Rustic 1-lamelowy – 189 zł netto / m2


Royal Floor to kolekcja 43 egzotycznych i niepowtarzalnych wzorów podłóg drewnianych. Drewno do ich produkcji pochodzi z kilku kontynentów. Zakłady, w których produkowanie są podłogi marki Royal Floor znajdują się w trzech miejscowościach zlokalizowanych wokół hiszpańskiego miasta Vigo: Mos, Sanguińeda i Porrińo. Zastosowanie najlepszych i starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcji gwarantuje trwałość podłóg na długie lata. Dodatkową zaletą podłóg marki Royal Floor jest siedmiowarstwowy system lakierowania lakierami firmy Bona, cenionego europejskiego producenta. Wszystkie podłogi drewniane marki Royal Floor objęte zostały 30 letnią gwarancją.

Dystrybutorem podłóg marki Royal Floor jest firma RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położone są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz