/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Azja w Twoim domu

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-08-04


Teak Borneo to najnowszy wzór paneli laminowanych z kolekcji Allegro Structure marki Classen. Egzotyczny, głęboki kolor i delikatne usłojenie sprawiają, że panele te nadadzą wnętrzu orientalnego posmaku i uczynią je wyjątkowym.

Panele laminowane Teak Borneo z kolekcji Classen Allegro StructurePanele laminowane Teak Borneo z kolekcji Classen Allegro StructureFot. Classen-Pol

Drzewo teakowe tradycyjnie używane było do budowy statków. Jego naturalna wytrzymałość, szczególnie w środowisku wodnym, sprawiała, że teak był towarem szczególnie pożądanym. Do dziś monsunowe drewno, jak nazywa się teak, jest uważane za materiał wysoce ekskluzywny, szczególnie ze względu na jego egzotyczne pochodzenie – wprost z Azji.

Moc orientu

Panele laminowane Teak Borneo z kolekcji Allegro Structure marki Classen to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nadać swojemu wnętrzu nowego, orientalnego wymiaru. W połączeniu z ciężkimi, ciemnymi meblami i zdecydowanymi barwami natury, stworzą w naszym domu niepowtarzalny klimat, przywodzący na myśl ciężkie od deszczu azjatyckie powietrze i piękno lasów równikowych Borneo.

Komfort użytkowania

Niewątpliwą zaletą paneli Teak Borneo jest nie tylko ich specyficzny wygląd, ale też technika wykonania. Panele te, dzięki wysokiej klasie ścieralności (AC3) sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Podłoga została również dodatkowo zabezpieczona przed wilgocią poprzez pokrycie krawędzi paneli kompozycją wosków Isowaxx. Ułożenie paneli ułatwia prosty, bezklejowy system montażu EasyConnect, który dzięki swej optymalnej konstrukcji zapewnia doskonałe łączenie paneli, dając gwarancję maksymalnej trwałości.

Dane o produkcie

Classen Allegro Structure Teak Borneo – cena brutto: 34,99 zł/m2

Grubość: 8 mm

Powierzchnia: struktura drewna

Klasa ścieralności: AC3

Klasa przeznaczenia: 31

Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych

System montażu: Easy Connect

Dystrybutor: Classen–Pol S.A.

 

Azja w Twoim domu (Zdjęcia: 2)

Panele laminowane Teak Borneo z kolekcji Classen Allegro StructurePanele laminowane Teak Borneo z kolekcji Classen Allegro Structure

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz