/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Profesjonalna ochrona parkietów

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: Effective PR
Data: 2008-08-04


Któż z nas nie chciałby, aby podłogi czy schody w jego domu zawsze wyglądały jak nowe? Niestety, każdego dnia powierzchnie drewniane w naszych mieszkaniach wystawiane są na nie lada próbę. Przesuwanie krzeseł, spacery w butach na obcasach, dziecięce zabawki czy zwierzak ze zbyt długimi pazurkami to tylko kilka przyczyn pojawiania się na podłogach kolejnych rys i smug. Nowy Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów przywraca blask domowym powierzchniom drewnianym i pozwala skutecznie zabezpieczyć je przed kolejnymi uszkodzeniami.

Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów skutecznie zabezpiecza drewniane podłogi, zapewniając im długotrwały blask i efektowny wygląd Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów skutecznie zabezpiecza drewniane podłogi, zapewniając im długotrwały blask i efektowny wygląd Fot. Dulux®

Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów przeznaczony jest do zabezpieczania podłóg drewnianych, korkowych oraz innych powierzchni drewnianych wewnątrz domu. To nowoczesny lakier poliuretanowo – alkilowy, który pokrywa podłogi trwałą, odporną na ścieranie powłoką. Dzięki niskozapachowej formule zapewnia bardziej komfortową aplikację niż konwencjonalne lakiery powstające na bazie rozpuszczalnika.

W zależności od potrzeb użytkownika

Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów dostępny jest w wykończeniu połyskowym lub półmatowym, w małych (0,75 l), średnich (2,5 l) oraz dużych (5 l) opakowaniach.

Informacje o produkcie

* Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów

* Czas schnięcia: ok. 16 godz.

* Wykończenie: połysk, półmat

* Wydajność: do 16 m2 / l

* Cena: ok. 29 zł / 1 l

Profesjonalna ochrona parkietów (Zdjęcia: 3)

Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów skutecznie zabezpiecza drewniane podłogi, zapewniając im długotrwały blask i efektowny wygląd Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów skutecznie zabezpiecza drewniane podłogi, zapewniając im długotrwały blask i efektowny wygląd Dulux® Lakier profesjonalny do parkietów

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz