/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowe placówki RuckZuck

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-07-29


Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck systematycznie się rozrasta. Czytelne zasady współpracy oraz zachęcająca przedsiębiorców polityka firmy sprawiają, że nowe salony powstają w całej Polsce. Najnowsze otwarto w Wadowicach i Rawiczu.

Salon RuckZuck w WadowicachSalon RuckZuck w WadowicachFot. EC

Sklep RuckZuck w Wadowicach jest siódmym punktem tej sieci w Małopolsce. Do tej pory z bogatego asortymentu sklepów i fachowego doradztwa wykwalifikowanego personelu mogli korzystać w tym województwie mieszkańcy Krakowa, Bukowiny Tatrzańskiej, Jabłonki, Szaflar, Tarnowa i Zakopanego.

Nowy salon RuckZuck w Wadowicach został oficjalnie otwarty 16 lipca. Sklep mieści się w dzielnicy handlowej, w sąsiedztwie wielu punktów sprzedaży materiałów budowlanych. Jest to pierwszy salon RuckZuck w tym mieście.

Zdecydowałem się na otwarcie sklepu z materiałami budowlanymi po zapoznaniu się z bardzo dobrymi warunkami Systemu Partnerskiego RuckZuck. Proste formalności i jasne zasady współpracy to duże ułatwienie dla osób, które chcą prowadzić własny biznes. W przedsięwzięciu tym wspierał mnie mój ojciec, który od lat prowadzi własne przedsiębiorstwo budowlane. To za jego namową postanowiłem spróbować swoich sił w handlu – mówi Jarosław Chrapek, właściciel salonu RuckZuck w Wadowicach.

Dzięki sklepowi RuckZuck mieszkańcy Wadowic i okolic będą mieli dostęp do najwyższej klasy paneli i drzwi marki Classen. Obecnie w ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów skrzydeł drzwiowych i podłóg. W miarę rozwoju sklepu, jego asortyment będzie się sukcesywnie wzbogacać.

Kolejny punkt RuckZuck powstanie już wkrótce w Rawiczu. Będzie to dziewiąty salon sieci na terenie Wielkopolski i jednocześnie pierwszy mieście. Oficjalne otwarcie planowane jest na 2 sierpnia. Jego właścicielką jest Izabela Dietsch, która wspólnie z mężem przystąpiła do Systemu Partnerskiego w zeszłym roku. Od września 2007 roku państwo Dietsch prowadzą z powodzeniem punkt RuckZuck w Lesznie. Sukces tego przedsięwzięcia skłonił ich do rozwinięcia współpracy z RuckZuck.

Dzięki konkurencyjnej ofercie sieć RuckZuck zdobyła zaufanie zarówno klientów, jak i polskich przedsiębiorców. Coraz więcej osób decyduje się na przystąpienie do Systemu Partnerskiego RuckZuck i rozpoczęcie swojej przygody z handlem produktami Classen.

 


RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.

 

Nowe placówki RuckZuck (Zdjęcia: 2)

Salon RuckZuck w WadowicachSalon RuckZuck w Wadowicach

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA