/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy

Autor:
Źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
Data: 2008-07-25


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza w dniach 19-21 września 2008 r. na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open.

To już druga edycja konkursu. Dwudziestu zawodników z całej Polski będzie zmagać się między sobą o tytuł Mistrza Parkieciarstwa. Zajęcie trzech pierwszych miejsc będzie dodatkowo nagradzane wysokimi nagrodami pieniężnymi. W ustalonym czasie będą musieli ułożyć z powierzonych drewnianych klepek wzór wielkości ok. 1,2 x 1,2 m., a wzór otrzymają tuż przed zawodami. Celem zawodów jest wyłonienie najlepszego parkieciarza w kraju, dlatego też skala trudności pracy do wykonania będzie wysoka. Zapowiada się interesująca i ambitna rywalizacja między doświadczonymi rzemieślnikami. Patronat nad konkursem sprawuje Związek Rzemiosła Polskiego.

Konkursowi będzie towarzyszyła impreza wystawiennicza „Wszystko do podłóg drewnianych – II Ogólnopolską Wystawę dla Inwestorów i Wykonawców”, która odbędzie się równolegle z XXXII Krakowskimi Targami Budownictwa przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie.

Na wystawie zaprezentują swoją ofertę dostawcy drewna i wyrobów drewnianych na podłogi, producenci chemii budowlanej, materiałów ściernych, elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Zakres tematyczny targów obejmuje także m.in. technologie i usługi budowlane, instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, klimatyzacje i wentylacje, pokrycia i konstrukcje dachów, elewacje i materiały wykończeniowe, zagospodarowanie zewnętrzne oraz wystrój i wyposażenie wnętrz.

Na targach nie może zabraknąć nikogo kto planuje budowę lub remont domu czy mieszkania – to doskonała okazja, by w jednym miejscu zasięgnąć porady u fachowca, zorientować się w nowych technologiach i produktach czy też nawiązać kontakt z wykonawcą planowanej inwestycji.

Dyżurujący na stoisku OSP fachowcy parkieciarze będą udzielać porad w zakresie doboru materiałów na podłogi z drewna, sposobów ich wykańczania oraz pielęgnacji i konserwacji.

W czasie trwania targów zostanie wygłoszonych kilka wykładów-prelekcji obejmujących m.in.: podłoża cementowe i anhydrytowe – przygotowanie, sprawdzanie, dylatacje, pomiary, ogrzewanie podłogowe, protokóły, podłogi pałacowe, podłogi sportowe, omówienie projektu normy europejskiej w zakresie parkietów i podłóg drewnianych i nie tylko.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz