/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

IKEA znów w centrum Warszawy

IKEA

Autor: JR
Źródło: IKEA
Data: 2008-07-25


Jak wielu mieszkańców Warszawy zastanawia się nad poprawą warunków swojego codziennego życia? Jak wielu stojąc w korku czy idąc ulicą znajduje nowe pomysły dla swego domu? Od poniedziałku wielu. IKEA znów będzie inspirować w centrum miasta.

IKEA inspirujeIKEA inspirujeFot. IKEA

Zainspirować przechodniów

Dom to najważniejsze miejsce na świecie. To tu spędzamy czas z rodziną – spożywamy posiłki, bawimy się z dziećmi, śpimy. IKEA pojawiła się znów na ulicach Warszawy, by zainspirować przechodniów do poprawy ich warunków życia domowego. Po raz pierwszy w Polsce na ulicy Marszałkowskiej, przy Dworcu Centralnym, w ZOO i Alei Jana Pawła II stanęły w pełni urządzone cztery kuchnie i trzy sypialnie.


Znajdź Coś dla siebie

Na 12 metrach kwadratowych znalazło się wiele sprytnych i przyjaznych rozwiązań, które wpasowują się w przeciętne polskie mieszkania. Różny styl – od rustykalnego, przez tradycyjny aż do nowoczesnego i zróżnicowana kolorystyka powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie. IKEA proponuje jednak coś więcej. Każde wnętrze dostosowujemy do indywidualnych upodobań i stylu życia jego mieszkańców. Niezależni trzydziestolatkowie poszukują innych domowych rozwiązań niż ich rówieśnicy posiadający dzieci. Pięćdziesięciolatkowie, którzy często podróżują oczekują od swojego domu, czego innego niż mieszkańcy uroczego podmiejskiego domku, zawsze pełnego gości.
Jesteśmy specjalistami w meblowaniu. Pojawiając się w centrum miasta chcemy zainspirować mieszkańców Warszawy do tworzenia lepszych warunków ich codziennego życia. Niech sypialnia będzie azylem, łóżko miejscem, w którym budzimy się z pełnią energii, a szafa przestrzenią, gdzie wszystko czeka w idealnym porządku każdego dnia. Niech kuchnia będzie mieszanką najlepszych składników: gotowania, jedzenia i ploteczek przy herbacie; centrum dla całej rodziny.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz