/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Komunikat nr 3 dot. protestu - ponad 800 potwierdzonych uczestników

PIGPD

Autor: Bogdan Czemko
Źródło: PIGPD
Data: 2008-07-14


Komitet Protestacyjny przy PIGPD przekazuje kolejny komunikat dotyczący organizowanego 16 lipca w Warszawie publicznego protestu przemysłu drzewnego. Do poniedziałku rano, swój udział potwierdziło 810 osób.

Szanowni Państwo
Przedsiębiorcy przetwarzający drewno1. Jeszcze raz potwierdzamy, że nasz protest odbędzie się tak jak zaplanowano, w dniu 16 lipca br. o godz. 11.00. Do tej chwili przyjazd zapowiedziało ponad 800 osób.
 
2. Protestujemy przed Kancelarią Premiera na Alejach Ujazdowskich nr 1/3, ale po przeciwnej stronie ulicy - przy Łazienkach. Nasz sekretariat będzie czynny już od godz. 10.00 - przy głównym wejściu do Łazienek na wprost pomnika Chopina.

3. Zgodnie z sugestią stołecznej Policji, proponujemy aby samochody pozostawić na parkingu na Torwarze przy stadionie Legii. Dojazd ul. Czerniakowską. W załączeniu - mapka (do pobrania tutaj >>>)

4. Z parkingu o godz. 10.45 wspólnie – jedną grupą - pójdziemy pieszo na Aleje Ujazdowskie (10 do 15 min). Wszyscy, którzy przyjadą wcześniej proszeni są o poczekanie na wspólny wymarsz. Ci, którzy dotrą później, dojdą na miejsce demonstracji indywidualnie.

5. Na miejscu, przed wejściem do Łazienek będziemy rejestrować grupy uczestników (tyko do użytku organizatorów) i wydawać identyfikujące nas naklejki na ubrania, z napisem: "STOP SAMOWOLI LASÓW PAŃSTWOWYCH" oraz gwizdki.

6. Sama demonstracja będzie miała charakter wiecu, ze zbiorowym przejściem na drugą stronę Alei – bezpośrednio pod Kancelarię Premiera w celu przekazania naszej – wcześniej przyjętej PETYCJI, pod którą chcemy zebrać Wasze podpisy. Oczekujemy też spotkania z przedstawicielem Premiera.

7. Zakończenie tej (być może nie ostatniej) demonstracji nastąpi prawdopodobnie po wyczerpaniu ww. programu, lecz zależy to tylko od woli uczestników.PRAKTYCZNE  UWAGI:
- prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą odzieży przeciwdeszczowej na wypadek niepogody
- podajemy tel. kontaktowe do członków Komitetu Protestacyjnego zajmujących się sprawami technicznymi:
 
Bogdan Czemko – 660 795 050
Jerzy Baluta – 602 473 911

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

wycieczka dla pracowników

Firmy dają płatne wolne, hotel, wyżywienie, kieszonkowe na piwo oraz zwiedzanie stolicy - celem zapewnienia fekwencji. Sami właściciele "olewają" wyjazd

natan57 [1]Odpowiedz na ten komentarz2008-07-15 10:23:04

Zgłoś nadużycie

Jeśli właściciele nie będą obecni to pokażą, jak im na zmianach ...

zależy... A to że pokrywają koszty to chyba dobrze...

TheQ [36]Odpowiedz na ten komentarz2008-07-15 18:14:36

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA