/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Silekol podwyższył kapitał

Silekol

Autor: dja
Źródło: Silekol
Data: 2008-07-14


Sąd Rejonowy w Opolu zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego spółki Silekol Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu. Silekol jest spółką zależną od Pfleiderer Grajewo S.A.

Kapitał zakładowy Silekol Sp. z o.o. wynosi po podwyższeniu 45,4 mln zł i dzieli się na 45.400 udziałów po 1 tys. zł każdy.

Udział w podwyższonym kapitale zakładowym Silekol Sp. z o.o. został objęty przez Pfleiderer Europe Gesellschaft mit Beschrankter Haftung w zamian za wkład gotówkowy.

Pfleiderer Grajewo S.A. i Pfleiderer Europe Gesellschaft mit Beschrankter Haftung posiadają po 50% udziałów i po 50% głosów na Zgromadzeniu Wspólników.

Silekol kończy inwestycje dzięki którym znacząco zwiększy moce produkcyjne

Silekol Sp. z o. o. jest producentem żywic klejowych i utwardzaczy stosowanych w przemyśle drzewnym. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment aminowych żywic klejowych (UF, MUF, MUPF oraz MF) wraz z utwardzaczami stosowanych do produkcji płyt wiórowych, płyt MDF, płyt HDF, sklejki suchotrwałej i wodoodpornej. Wysoka jakość żywic specjalistycznych pozwala na zastosowanie ich do okleinowania okleinami naturalnymi i sztucznymi, a także do produkcji mebli i stolarki budowlanej.
 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz