/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Demeter – drzwi do wnętrza

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-07-12


Firma Classen po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych Demeter to wysmakowana propozycja wykończenia pomieszczeń. Przypadnie ona do gustu zarówno tradycjonalistom, jak i amatorom najnowszych trendów designerskich

Drzwi Demeter marki ClassenDrzwi Demeter marki ClassenFot. Classen

 Odpowiednio dobrane drzwi zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa nam i naszym bliskim. Są także wizytówką domu, dlatego przy wyborze modelu powinniśmy się kierować zarówno ich funkcjonalnością, jak i wyglądem. Najnowsza propozycja Classen to jednoskrzydłowe drzwi okleinowane Demeter, które łączą najwyższy standard wykonania z interesującą formą i estetyką. Drzwi te będą odpowiednim dodatkiem do gustownie urządzonego domu czy mieszkania, ale również w pomieszczeniach biurowych i użytku publicznego.

Przyjazna technologia

Kolekcja Demeter dostępna jest w czterech modelach – trzech, w których wykorzystano białe hartowane, bezpieczne szyby oraz jednym – pełnym. We wszystkich wariantach zastosowana została konstrukcja „Classen Hybryda”, czyli rama skrzydła drzwiowego w części pionowej składa się z trzech elementów: ramiaka z drewna iglastego, płyty wiórowo-otworowej oraz sklejki. Jako wypełnienie stabilizujące zastosowano tzw „plaster miodu”. Taka konstrukcja gwarantuje trzykrotnie większą sztywność skrzydła drzwiowego w porównaniu do innych, standardowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Kolejnym atutem kolekcji Demeter jest wykorzystanie nowych oklein „Classen Iridium” – drzwi wykończone są okleiną zapewniającą zwiększoną odporność na zarysowania i ścieranie całej powierzchni skrzydła drzwiowego. Innowacyjnym rozwiązaniem są także zaokrąglone krawędzie drzwi – tzw. przylgi o profilu R. Poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, rezygnacja z ostrych krawędzi stanowi dodatkowe zabezpieczenie, szczególnie dla dzieci.

Wdzięk i solidność

Dostępność zróżnicowanych modeli Demeter pozwala na ich wykorzystanie we wnętrzach wszelkiego typu. Tam, gdzie istotna jest przestronność – w pokoju dziennym czy kuchni, idealnie sprawdzą się drzwi z przeszkleniem, które nie ograniczą optycznie przestrzeni, a dodatkowo zapewnią dopływ światła z zewnątrz. Z kolei w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy łazienka świetnie sprawdzą się eleganckie drzwi pełne, które zapewnią intymność i poczucie bezpieczeństwa.

Drzwi wewnętrzne Demeter dostępne są w trzech dekorach - wariantach kolorystycznych. W zależności od rodzaju i funkcji pomieszczenia, oraz zamierzonego efektu końcowego możemy zdecydować się na subtelny dąb bielony, ciepłą akację lub stylowy cedr. Odpowiednie dobranie koloru skrzydła drzwiowego oraz ościeżnicy sprawi, że drzwi przestaną być tylko przedmiotem użytkowym, a staną się istotnym elementem aranżacji wnętrza. Do modelu Demeter proponowane są trzy rodzaje ościeżnic marki Classen: New Arcus, Arcus oraz Regulowana.

 

Skrzydło drzwiowe Classen Demeter – cena brutto od 379,42 zł. (cena nie uwzględnia ościeżnicy).

Demeter – drzwi do wnętrza (Zdjęcia: 2)

Drzwi Demeter marki ClassenDrzwi Demeter marki Classen

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz