DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Barlinek szkoli montażystów

Barlinek SA

Autor:
Źródło: Barlinek SA
Data: 2005-02-03


Firma Barlinek S.A. dba nie tylko o wysokiej jakości produkt, ale także fachowość jego montażu. W dniach 17-21 stycznia, odbyły się w Barlinku szkolenia dla ponad 100 montażystów z całego kraju. To pierwszy etap trójstopniowego specjalistycznego programu szkoleniowego.

Opierając się na własnych obserwacjach i sugestiach klientów, dystrybutorów oraz samych wykonawców, firma Barlinek S.A. postanowiła opracować i zorganizować specjalistyczny program szkoleniowy dla firm montażowych. Pierwsze dwudniowe szkolenie, dla ponad 100 najlepszych montażystów (ponad 35 ekip), odbyło się w Barlinku w trzecim tygodniu stycznia. Wykonawcy zostali wytypowani przez przedstawicieli handlowych i Autoryzowane Salony Sprzedaży Barlinek S.A. Z uwagi na dużą liczbę uczestników, zadecydowano o ich podziale dwie tury (17-18 i 20-21 stycznia).

Cykl proponowanych szkoleń stanowi prawdziwe wsparcie dla branży. Mają one urozmaicony charakter - obejmą zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty montażu i późniejszej pielęgnacji deski barlineckiej. Styczniowy, pierwszy etap szkolenia miał charakter teoretyczny. Poruszano zagadnienia z zakresu prawidłowego montażu: przygotowania powierzchni, materiału oraz samego układania, jak również pielęgnacji oraz renowacji podłóg lakierowanych i olejowanych. Omawiano także montaż deski barlineckiej na ogrzewaniu podłogowym. Warsztaty prowadził doświadczony mistrz parkieciarstwa Czesław Bortnowski, a po stronie Barlinek S.A. Magdalena Rurarz. Zajęcia, uzupełnione zwiedzaniem nowo otwartego tartaku liściastego i linii produkcyjnej deski barlineckiej, kończył specjalny test.

Kolejne dwa stopnie szkoleń, tym razem praktyczne, planowane są na marzec i kwiecień b.r. Po ich pozytywnym zaliczeniu ekipy otrzymają certyfikaty fachowości montażu deski barlineckiej. Wszystkie sesje, zarówno teoretyczne jaki i praktyczne, oraz pobyt są finansowane przez Barlinek S.A. Producent deski barlineckiej zamierza promować certyfikowane ekipy. Lista polecanych firm wykonawczych, dostępna będzie w punktach sprzedaży, a także na stronie internetowej www.barlinek.com.pl.

Specjalistyczny program szkoleniowy dla montażystów, stanowi również wsparcie dla końcowego klienta, który często staje przed problemem komu powierzyć montaż i serwis nowo zakupionej podłogi. Certyfikowane ekipa, oprócz fachowo wykonanej pracy, udzieli informacji o dalszej pielęgnacji posadzki, jej serwisie i ewentualnej renowacji. Na życzenie klienta, oferowana będzie konserwacja podłogi specjalistycznymi środkami (system Protektor dla podłóg lakierowanych i Timberman dla olejowanych).

Poprzez ofertę wartościowych szkoleń Barlinek S.A. wspiera środowisko montażystów. Poza specjalistycznym programem szkoleń, firma od kilku już lat organizuje jednodniowe szkolenia pokazowe z zakresu prezentacji i montażu deski barlineckiej. Tego typu spotkania odbywają się dwa do czterech razy w miesiącu.
Firmy wykonawcze zainteresowane specjalistycznym programem szkoleniowym proszone są o kontakt z firmą Barlinek.

Barlinek szkoli montażystów (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz