/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Egzotyczna lekkość wnętrza

Autor: inf. pras. (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-07-04


Lekkość podkreślona nutą egzotyczności – to dwie cechy, które w pełni oddają urodę zestawu EMPIRE. Pierwsza to esencja współczesnej cywilizacji, która nader wszystko ceni prostotę i funkcjonalność, druga, zawierająca się w niepowtarzalnym dekorze makassar – zabiera w podróż do Indonezji, pełnej niepowtarzalnych widoków i wrażeń. Zestaw EMPIRE to unikalne połączenie nowoczesnego minimalizmu z powiewem egzotyki wprost z tropikalnych wysp – pomysł dla ceniących oryginalność indywidualistów.

 Zestaw EMPIRE Zestaw EMPIREFot. FM Gawin

Nasz dom to nasz przestrzeń naszego życia. Tu odpoczywamy, prowadzimy rodzinne życie, czasem też pracujemy. Jego atmosfera musi sprzyjać zarówno życiu w gronie rodzinnym, jak i codziennym obowiązkom. Urządzamy go więc według planu, w którym mieści się zazwyczaj marzenie o przestrzeni kojącej i pełnej spokoju, a jednocześnie – wyrażającej naszą indywidualność. Kolor ścian, oświetlenie, dodatki – wszystko to składa się na całość, której chcemy nadać niepowtarzalny, osobisty styl. Integralną częścią tej całości są meble – organizują wnętrze, porządkują je, stanowiąc zarazem odzwierciedlenie naszych estetycznych upodobań.

Nowojorski Empire State Building to symbol współczesnej cywilizacji wielkich miast, stanowiący kwintesencję tego, co dla niej istotne i cenne – prostego w wymowie smaku i niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Wszystko to znajdziemy w zestawie mebli systemowych EMPIRE od Fabryki Mebli Gawin, stanowiącym kwintesencję oczekiwań wszystkich, którzy cenią sobie trudne do osiągnięcia połączenie eleganckiego szyku i funkcjonalności. Zadziwiająca prostota, przestrzenna lekkość i urzekająca subtelnością koloru i kształtu uroda tych mebli to cechy, który przyciągają wręcz magnetycznie. Bryły szafek, o zarysie stanowczym i wyraźnym, cieszą oko precyzyjnością wykonania i porządkującą przestrzeń, godną podziwu symetrią. Wrażenia spokoju nie burzą ostre kanty mebli, stanowiące ukłon w stronę nowoczesnych trendów, ceniących sobie minimalizm oraz geometryczną niemal czystość formy.

To, co dodatkowo łączy poszczególne elementy funkcjonalnego zestawu to zadziwiające wręcz współgranie kontrastów – płaska niemal szafka pod telewizor, pojemna komoda i dwudrzwiowa szafa oraz praktyczne biurko stanowią idealne towarzystwo dla wysokiej, strzelistej niemal w kształcie wąskiej stojącej szafki i wiszącej obszernej półki. Oba te elementy ozdobione zostały przydymionymi w strukturze przeszkleniami, dodającymi meblom lekkości i tajemniczości. Akcent ten podkreślają dodatkowo subtelne wykończenia – aluminiowe nóżki oraz nowoczesne, utrzymane w tym samym tonie kolorystycznym, proste w kształcie uchwyty.

Makassar to największe miasto Sulawesi, jednej z największych wysp świata, należącej do Archipelagu Malajskiego. Noszący taką samą nazwę dekor, w jakim wykonany został zestaw EMPIRE, wniesie do każdego wnętrza nutę ożywczej tropikalnej egzotyki. Ułożone w proste linie usłojenie dekoru, ubarwione w tonie przeplatających się jasnych i ciemnych brązów, subtelnie doda pomieszczeniu wrażenia ładu i nienachalnego szyku. Dzięki połączeniu tych niepowtarzalnych cech zestaw EMPIRE stanowi unikalną gwarancję wykreowania przestrzeni niezapomnianej – przyciągającej wzrok i napełniającej zarazem nowoczesnym i pełnym wysublimowanego smaku spokojem.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA