/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Komunikat nr 1 o przygotowaniach do protestu

PIGPD

Autor: Bogdan Czemko
Źródło: PIGPD
Data: 2008-07-03


Przygotowania do protestu pracodawców i pracowników przemysłu drzewnego przeciw niszczącym go działaniom Lasów Państwowych i bezczynności władz, weszły w etap technicznych przygotowań.

Hasła na transparentyHasła na transparenty

Szanowni Państwo
Przedsiębiorcy przetwarzający drewno


Informujemy, że przygotowania do naszego protestu przeciw niszczącym nasz przemysł działaniom Lasów Państwowych i bezczynności władz, weszły w etap technicznych przygotowań.

W odpowiedzi na rozesłane przez nas informacje, do Biura Izby systematycznie spływają kolejne zgłoszenia firm, które wezmą udział w demonstracji.
Przygotowywane są przez nas transparenty i tablice z hasłami, które podajemy w załączeniu. Można oczywiście wziąć też własne transparenty, wykorzystując nasze hasła lub inne - o zbliżonej treści.
Wszyscy uczestnicy otrzymają naklejki na ubrania z napisem „STOP samowoli Lasów Państwowych”, które będą identyfikowały uczestników i zapobiegały ewentualnemu domieszaniu się osób trzecich. Każdy otrzyma gwizdek, aby nasza demonstracja była nie tylko zauważalna, ale też słyszalna. Hasła będą podawane przez megafony.
Przed demonstracją każda grupa będzie miała obowiązek zgłosić się do „polowego sekretariatu”, na miejscu zbiórki ( gdzie dokładnie – podamy później) i zarejestrować. Sekretariat będzie działał oczywiście co najmniej godzinę wcześniej – czyli od godz. 10.00. Planujemy też zebrać podpisy pod petycją, którą nasza delegacja zaniesie do Kancelarii Premiera podczas demonstracji.

Prosimy powyższe informacje potraktować jako wstępne – szczegóły o planowanym przebiegu demonstracji przekażemy w miarę ich ustalania.

W imieniu Komitetu Protestacyjnego
Bogdan Czemko

Komunikat nr 1 o przygotowaniach do protestu (Zdjęcia: 2)

Hasła na transparentyHasła na transparenty

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz