/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Diamenty Meblarstwa dla Solo Meble

Solo Meble

Autor: Paulina Szczupaczyńska
Źródło: Solo Meble
Data: 2008-07-03


Solo Meble docenione w konkursie "Diament Meblarstwa" 28 maja b.r. ogłoszono wyniki drugiej edycji konkursu Diament Meblarstwa, w którym wybierano najlepiej wykonane i zaprojektowane meble dostępne na rynku w Polsce. Wyróżnienia w kategoriach „Fotel biurowy” oraz „Stół” otrzymała firma Solo Meble.

Fot. Solo Meble

Konkurs, organizowany przez portal Meble.pl, jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży. Producentów mebli ocenia kapituła złożona z uznanych ekspertów w dziedzinie architektury, stylu i aranżacji przestrzeni.

W tym roku w jury zasiedli m. in. znana polska projektantka Eva Minge, architekci Piotr Mazurek z Design Factory i Jacek Siwczyński z Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Projekty zgłaszane były przez firmy z całej Polski. W ich ocenie kierowano się designem, rodzajem i jakością materiałów wykorzystanych do ich produkcji, a także ich funkcjonalnością.
Piotr Harwas, Dyrektor Solo Sp. z o. o. komentuje: „Uznanie ekspertów oznacza, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, oraz że cechuje je eleganckie wzornictwo, unikatowe na rynku mebli w Polsce. Wyróżnienia, które otrzymaliśmy są dla nas sygnałem tego, że firma rozwija się we właściwym kierunku, oraz mobilizują do rozwoju i dalszej pracy, dzięki którym będziemy wciąż podwyższać poziom wykonania naszych produktów.”

Solo Sp. z o.o. oferuje najwyższej klasy wyposażenie biur, zarówno wnętrz gabinetowych jak i pracowniczych. W ofercie posiada także szeroki asortyment biurek, stołów konferencyjnych, ław, szaf, oraz krzeseł. Oferuje także dużą gamę systemów pracowniczych, biurowych mebli wypoczynkowych oraz mebli i akcesoriów hotelowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz