/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolejne punkty RuckZuck w Wielkopolsce

Autor: inf. pras. (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-07-01


RuckZuck, sieć wyspecjalizowana w sprzedaży podłóg i drzwi, otwiera nowe punkty w województwie wielkopolskim. Ostatnio sprzedaż rozpoczął nowy salon RuckZuck w Gostyniu, a już niebawem klientów zaprosi kolejny sklep tej sieci, tym razem w Kępnie.

Fot. www.RuckZuck.pl

Nowo otwarta placówka RuckZuck w Gostyniu to już siódmy salon sieci w Wielkopolsce. Do tej pory punkty handlowe RuckZuck funkcjonowały w: Gnieźnie, Kaliszu, Koninie, Lesznie, Pleszewie i Poznaniu.

RuckZuck wkrótce w Kępnie
Od lipca z szerokiej oferty paneli laminowanych, podłóg drewnianych i drzwi wewnętrznych będą mogli korzystać także mieszkańcy Kępna. Nowy punkt RuckZuck powstaje na obrzeżach miasta, na wydzielonej powierzchni hurtowni materiałów budowlanych Kubot S.J. Klienci znajdą tutaj pełny asortyment niezbędny do wybudowania i wykończenia wnętrz domu m.in. farby, płytki ceramiczne. Hurtownia od czterech lat oferowała także podłogi i drzwi marki Classen, jednego z czołowych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Teraz produkty marki Classen będą dostępne pod szyldem RuckZuck, sieci będącej liderem w sprzedaży podłóg i drzwi.

Placówka w Kępnie będzie już drugim punktem handlowym RuckZuck należącym do Antoniego Kubota, który przystąpił do Systemu Partnerskiego w zeszłym roku. Otworzył wtedy sklep RuckZuck w Namysłowie, w województwie opolskim. Sukces pierwszego salonu skłonił go do uruchomienia kolejnej placówki.
- Jednym z atutów współpracy z siecią RuckZuck jest fakt, że możemy zapewnić naszym klientom podłogi i drzwi w cenach producenta. A dzięki atrakcyjności naszej oferty nie obawiamy się konkurencji – mówi Antoni Kubot, właściciel placówek RuckZuck w Kępnie i Namysłowie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz