/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Bełchatów 20-22.06.2008 - Liczył się sport i dobra zabawa

Drewno.pl

Autor: JR
Źródło: Drewno.pl
Data: 2008-06-28


Letnia aura i klimat rozpoczynających się wakacji przywitały w piątkowe popołudnie uczestników IV Turnieju Piłki Nożnej Branży Drzewnej. Po raz pierwszy w czteroletniej historii rozgrywki te odbywały się na naturalnej, trawiastej nawierzchni, na terenie OSiR Wawrzkowizna w Rząsawie k. Bełchatowa.

I MIEJSCE  - Z. S.  W.L.R. BARAN S.J.I MIEJSCE - Z. S. W.L.R. BARAN S.J.Fot. drewno.pl

Przez dwa dni piłkarskich zmagań w 28 spotkaniach zawodnicy zdobyli 114 goli. Zwycięstwem w turnieju może poszczycić się debiutujący w imprezie, zespół reprezentujący Zakład Stolarski W.L.R. BARAN z Chełmka. II miejsce przypadło drużynie Fabryki SKLEJKA-PISZ, miejsce trzecie dla innego debiutanta firmy - HM HELVETIA MEBLE z Wieruszowa.

Faworyzowany i zdecydowanie najlepszy po rundzie zasadniczej zespól HITACHI w fazie play off walczył już z mniejszym szczęściem i po przegranych dwukrotnie seriach rzutów karnych zajął dopiero czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji. Na dalszych pozycjach znalazły się drużyny firm PENNY GONDEK, MEBEL RUST i zespół DITPAL

Za najlepszego bramkarza Turnieju uznano zawodnika HM HElvetia Meble.

Królem Strzelców został Marcin Mańkowski z drużyny HITACHI

Atrakcyjne nagrody drużynowe i indywidualne były zasługą Sponsora: Hotelu Van der Valk Berliner Ring i kompleksu rekreacyjnego Tropical Islands, którego przedstawiciela gościliśmy na imprezie.

I miejsce - Zakład Stolarski W.L.R. BARAN,
II miejsce - Fabryka Sklejka-Pisz,
III miejsce - HM HELVETIA MEBLE
Oprócz nagród rzeczowych trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy.

Wszystkie drużyny znakomicie były przygotowane do różnorodnych warunków panujących na boisku (słońce i deszcz). Efektem wyrównanej walki podczas spotkań były niewielki różnice bramkowe i punktowe pomiędzy poszczególnymi ekipami. Dobre warunki do gry, opieka medyczna i sędziowska oraz niepodważalne walory ośrodka OSiR "Wawrzkowizna", emocjonujące i niekiedy dramatyczne spotkania z pewnością pozostawiły niezatarte wspomnienia wśród uczestników turnieju i gości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju

Zobacz więcej zdjęć z Turnieju:
Fotorelacja cz. I , Fotorelacja cz. II, Fotorelacja cz.III


Organizator:
Portal DREWNO.PL i Akademia Podróży

Sponsor:
Van Der Valk, Tropical Islands

Patron medialny:
Forum Przemysłu Drzewnego

Bełchatów 20-22.06.2008 - Liczył się sport i dobra zabawa (Zdjęcia: 4)

I MIEJSCE  - Z. S.  W.L.R. BARAN S.J.II MIEJSCE - FABRYKA SKLEJKA-PISZ S.A.III MIEJSCE - H.M. HELVETIA MEBLE -WIERUSZÓW Sp. z o. o. Oficjalne wyniki

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA