/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Swarzędz Meble kontynuuje budowę sieci handlowej

Autor: dja
Źródło: Swarzędz Meble
Data: 2008-06-22


Swarzędz Meble SA poinformował o otwarciu kolejnego salonu firmowego. Tym razem sklep zlokalizowany został w Centrum Handlowym Janki koło Warszawy.

Sypialnia DelfinaSypialnia DelfinaFot. Swarzędz Meble

Otwarcie nowego salonu jest kontynuacją procesu budowy własnej sieci sprzedaży w Polsce. Obecnie w kraju funkcjonują 23 własne salony meblowe, w następujących miejscowościach: w Bielsku Białej, w Bydgoszczy, w Dobrodzieniu, w Gliwicach, w Jankach k/Warszawy, w Katowicach, w Lublinie, w Opolu (2 salony), w Poznaniu, w Przemyślu, w Radomiu, w Rybniku, w Swarzędzu (2 salony), w Szczecinie, w Warszawie (6 salonów) i w Bielanach Wrocławskich k/ Wrocławia.

Realizując przyjętą ogólną strategię rozwoju spółki i grupy kapitałowej na lata 2008-2011, Swarzędz Meble planuje otwieranie dalszych salonów oraz modernizacje i remonty już istniejących. W oparciu o analizę rentowności, podejmowane będą również decyzje o zamykaniu nierentownych placówek, które nie rokują poprawy wyników. Działania takie już rozpoczęto, zamknięty został salon we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej, a w dalszej kolejności zamknięty będzie salon w Warszawie, przy ul. Wrocławskiej i w Gliwicach, przy ul. Kozielskiej.

W celu sprostania rosnącym wymaganiom klientów, Swarzędz rozpoczął poszerzanie oferty detalicznej o nowoczesne meble dla młodszej grupy docelowej. Część nowej linii do sypialni i jadalni została zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Mebli w Poznaniu w maju br., gdzie za sypialnię DELFINA otrzymał nagrodę Diament Meblarstwa, a za jadalnię FLAVIO NEW wyróżnienie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA