DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie PPHU PROMIS

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-06-09


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie PPHU PROMIS Joanna Pankowska. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003224, obowiązujący w okresie od 29.05.2008 r. do 28.05.2013 r.

Przedsiębiorstwo PPHU PROMIS Joanna Pankowska zostało zarejestrowane w 2003 roku w Wolsztynie. Firma jest importerem drewna tartacznego, dębowego z Ukrainy. Ponadto importuje inne gatunki drewna, jak jesion, brzoza, olcha czy sosna.

Od grudnia 2007 roku firma prowadzi Skład tarcicy w Kobylinie k/Krotoszyna. Skład ten ma w tym momencie w swojej ofercie tarcice obrzynane i nieobrzynane w różnych gatunkach, wyroby fryzarskie, warstwy wierzchnie, płyty klejone oraz elementy konstrukcji meblowych. Dodatkowym atutem firmy jest wykształcona kierunkowo kadra – zarówno w zakresie gospodarki leśnej, technologii przerobu drewna, jak i finansów i zarządzania.Pracownicy odpowiedzialni za kontakt z kontrahentami posiadają wysokie kwalifikacje językowe, swobodnie komunikując się w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz