/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
KADRY

Nowy zarząd KPPD

KPPD

Autor: dja
Źródło: KPPD
Data: 2008-06-03


Rada nadzorcza Koszalińskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego SA powołała na pięcioletnią kadencję nowy zarząd spółki.

Długoletniego prezesa spółki Longina Graczkowskiego zastąpił Marek Szumowicz-Włodarczyk. Wiceprezesem zarządu został Zenon Wnuk.

Marek Szumowicz-Włodarczyk ma wykształcenie wyższe techniczne w zakresie technologii drewna. W latach1979-1984 studiował na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Jest uczestnikiem cyklu szkoleń dla kadry menedżerskiej.

Od 1984 r. pracuje w KPPD-Szczecinek SA. W latach 1984-1986 jako starszy mistrz ds. koordynacji produkcji w Zakładzie Przemysłu Drzewnego w Świerczynie, następnie od 1986 do 1993r.jako Zastępca Dyrektora ZPD Świerczyna. Od 1993r. jest Dyrektorem ZPD Drawsko Pomorskie.

Od 2006r. sprawuje funkcję prezesa Drembo Sp. z o.o.

Zenon Wnuk ma wykształcenie wyższe ekonomiczne (Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Ogólno-Ekonomiczny).

W latach 1968 - 1969 był zatrudniony w OPPD w Słupsku na stanowisku Ekonomisty w Dziale Zbytu i Transportu. Od 1969 roku zatrudniony w KPPD w Szczecinku, kolejno na stanowiskach: Starszego Inspektora Działu Zatrudnienia i Płac, Kierownika Działu Zatrudnienia i Płac, Kierownika Działu Ekonomicznego, Zastępcy Głównego Księgowego, Głównego Księgowego. Z dniem 01.06.1995r. został powołany na stanowisko Członka Zarządu KPPD-Szczecinek S.A.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA