/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck podbija polski rynek

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-05-27


Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck liczy już ponad 100 placówek. W zeszłym roku do Systemu Partnerskiego dołączyło aż 30 salonów m.in. w Gdańsku, Bytomiu i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Antoni KornatowskiAntoni KornatowskiFot. RuckZuck

Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci, salony RuckZuck mogą odwiedzać mieszkańcy całej Polski. W każdym województwie funkcjonuje już przynajmniej kilka sklepów, a ich liczba ciągle wzrasta. W tym roku sieć poszerzyła się o nowe placówki m.in. w Kłodzku, Białymstoku, Tomaszowie Lubelskim i Żywcu. Obecnie planowane są już otwarcia kolejnych punktów handlowych m.in. w Gostyniu, Tczewie, Wadowicach i Kępnie. Na stronie internetowej www.ruckzuck.pl dostępne są adresy wszystkich sklepów partnerskich RuckZuck, bez problemu odnajdziemy więc salon zlokalizowany blisko naszego miejsca zamieszkania.

Zgodnie z polityką sieci, corocznie w Polsce będzie powstawać ok. 30 nowych punktów handlowych. Planowo rok 2008 ma się zakończyć z liczbą 130 placówek RuckZuck. Nowa strategia rozwoju sieci zakłada otwieranie sklepów nie tylko w dużych miastach liczących ponad 50 tys. mieszkańców, ale także w nieco mniejszych miejscowościach, posiadających odpowiedni potencjał. Dzięki temu dostęp do salonów RuckZuck, a tym samym do produktów renomowanej marki Classen, będzie jeszcze szerszy. Docelowo na polskim rynku ma działać ok. 250 placówek tej sieci.

- Obecnie najwięcej sklepów partnerskich RuckZuck funkcjonuje w południowej części kraju, a zwłaszcza w województwie śląskim, gdzie do dyspozycji klientów pozostaje aż trzynaście punktów handlowych. Sieć dynamicznie się rozwija również na północy Polski, ale stale poszukujemy nowych Partnerów, zwłaszcza w centralnym pasie kraju – mówi Antoni Kornatowski, dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck.

Do Systemu Partnerskiego mogą dołączyć zarówno przedsiębiorcy posiadający już doświadczenie w sprzedaży artykułów wykończenia wnętrz, jak również osoby pragnące rozpocząć działalność w tej branży. Opiera się on na współpracy dwóch niezależnych podmiotów gospodarczych: RuckZuck i przedsiębiorcy. Sieć udziela Partnerowi licencji, użycza marki i daje know-how.

W trakcie uruchamiania palcówki jej właściciel może liczyć na wszechstronną opiekę ze strony RuckZuck oraz na wsparcie działań promocyjnych w skali lokalnej. Niezależnie od tego, cały czas prowadzone są także ogólnopolskie akcje reklamujące RuckZuck.


RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.

Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz