/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ambitne plany sieci Sklepów Majster

Składy Budowlane VOX

Autor:
Źródło: Składy Budowlane VOX
Data: 2008-05-27


Ambitny plan rozwoju sieci Majster na rok 2008 Składy budowlane VOX wdrażają bardzo konsekwentnie. Kolejne podpisane umowy z właścicielami nowych punktów pozwalają sądzić, że ten rok będzie w branży drzwi i podłóg rokiem sklepów Majster.

Majster w  Środzie Wlkp.Majster w Środzie Wlkp.Fot. Vox

Zaledwie w ciągu miesiąca trzy nowe sklepy powstały tylko w województwie wielkopolskim w miejscowościach: Środa Wlkp., Wągrowiec i Śrem. Wszystkie mają największą w mieście ofertę drzwi i podłóg. Właścicielem sklepu w Środzie Wlkp. jest Jacek Jóźwiak, który od lat zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg i drzwi. Sklep Majster to dla niego nowe wyzwanie i nowy wizerunek. Sklep nie należy do największych, ale za to cała 80m2 powierzchnia jest w pełni wykorzystana i w przemyślany sposób urządzona. Wieloletnie doświadczenie w branży i nieprzeciętna znajomość asortymentu powodują, że klient odwiedzający sklep Majster w Środzie Wlkp. zostanie kompleksowo obsłużony i znajdzie dla siebie podłogę jakiej szukał.

Nowym punktem handlowym jest sklep Majster w Wągrowcu, gdzie na 150m2 pojawił się asortyment wcześniej właścicielowi nie znany. Kilkadziesiąt wzorów podłóg i drzwi oraz duży wybór boazerii i dodatków spowodowała, że już przed otwarciem klienci pukali do drzwi nowego Majstra.

Trzecim miastem w Wielkopolsce, gdzie pojawił się Majster to Śrem. Ekspozycja paneli jest tak szeroka, że sam wybór odpowiedniego dekoru może przyprawić o ból głowy. Oferta Classena i Krono Orginal powoduje, że właściciel z nadziejami patrzy w przyszłość. Sklep w Śremie jest największy z trzech otwartych w Wielkopolsce i jeżeli ktoś szuka podłogi, to tu znajdzie coś dla siebie.

Drzwi i podłogi znajdujące się w sieci Majster można kupić również w sklepie internetowym Składów budowlanych VOX na stronie www.sklep.sklady.vox.pl

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz