/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wypoczynek na całego

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-05-21


Szukając innego wyrazu, by powiedzieć „wypoczynek”, zabarwiony nieco klimatem imprezy, ze szczyptą melancholii i błogiego lenistwa, myślimy Praga. To w tej europejskiej stolicy chcemy spędzać każdy urlop. Teraz możemy również odprężyć się korzystając z zestawu wypoczynkowego Praga, nowości w ofercie Fabryki Mebli Gawin.

Zestaw wypoczynkowy PRAGAZestaw wypoczynkowy PRAGAFot. Gawin


Praga - wypocznij
Potrzebujemy chwili wytchnienia – czy to po ciężkim dniu, czy po przepracowanym kwartale. Chcemy odpoczywać w miłym otoczeniu, gdzie wśród znanych zakamarków możemy rozkoszować się leniwym upływem czasu. Jeżeli urlop na to pozwoli – odwiedzamy Pragę, dwunaste najpopularniejsze turystyczne miasto na świecie. Jeżeli do dyspozycji mamy tylko chwilę – wyłaniający się z mgły poranek, poobiednią sjestę, leniwe popołudnie lub senny wieczór, a od stolicy Czech dzielą nas setki kilometrów – zawsze możemy wypocząć w Pradze nie wychodząc z domu. Zestaw wypoczynkowy Praga firmy Gawin zaprasza do relaksu każdego dnia, przywołując wakacyjne wspomnienia i tuląc miękkością kanapy i fotela.

Praga – zaśnij, by obudzić się… w domu
Fotel z zestawu Praga to miejsce – podobnie jak czeska stolica - gdzie zawsze będzie nam wygodnie i przytulnie. Jeżeli natomiast marzymy o objęciach Morfeusza – rozkładana kanapa z zestawu Praga utuli nas do snu. Wystarczy tylko wysunąć do przodu siedzisko i ułożyć na wierzchu oparcie. Otwiera się ono przez podnoszenie, bez konieczności użycia dużej siły, co eliminuje niebezpieczeństwo porysowania podłogi. A gdy już odpłyniemy w krainę marzeń, możemy całą noc śnić o Królewskim Mieście, o bajkowych pałacach, wznoszących się wysoko zamkach, o wybrukowanych uliczkach, kolorowych kamienicach, barokowych posągach, swojskich daniach prosto z gospody, smażonym serze i najznamienitszym piwie… By rano obudzić się we własnym salonie, leniwie przeciągając się po tych wyimaginowanych eskapadach. A kolejny dzień zacznijmy pełni sił, od domowej kawy, którą ponownie możemy rozkoszować się w objęciach fotela lub kanapy z zestawu Praga.

Praga – dla nas i naszych przyjaciół
Praga to nie tylko ponadczasowa architektura i unikalny styl, to także niepowtarzalna atmosfera radości i zabawy. Zaproś więc swoich przyjaciół do siebie – zestaw Praga firmy Gawin zagwarantuje wam wszystkim chwile nieskrępowanego wypoczynku. Goście będą pełni podziwu dla wygody i lekkości kanapy i fotela, już od pierwszej chwili poczują się komfortowo i swobodnie, nie chcąc opuszczać urządzonych ze smakiem wnętrz… Podobnie jak zawsze żal nam opuszczać Pragę. A kolejnym razem, gdy tylko wspomnisz o Pradze – na pewno usłyszysz niekłamany zachwyt.


 


Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody, garderoby i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami.

Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów - głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, "Teraz Polska", „Gazela Biznesu”, tytuł "Solidna Firma" oraz tegoroczne Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”, a także „Diament Meblarstwa 2007”. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Fabryka sponsoruje także Klub Sportowy Gawin Królewska Wola, biorący udział w rozgrywkach III ligi piłki nożnej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz