/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Kolorowy akcent na wiosnę

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Yasna Communications
Data: 2008-05-19


Biuro, sala konferencyjna czy hotel nie muszą być nudnym miejscem do pracy. Choć obecnie obserwuje się raczej minimalistyczny charakter wyposażenia wnętrz biurowych, to jednak każdą taką przestrzeń można pomysłowo ożywić.

Fot. PROFIm

Fantazyjne kolory, połączone z prostą i lekką formą konstrukcji, to najnowsza propozycja wśród krzeseł konferencyjnych marki PROFIm. Rodzina krzeseł STEP jest wielofunkcyjnym zestawem siedzisk, przeznaczonych do różnego typu pomieszczeń biurowych, jak również poczekalni i recepcji.

Ich cechą wyróżniającą jest atrakcyjna, żywa kolorystyka plastikowych kubełków. Pomarańczowe, niebieskie, fioletowe i jasnozielone meble z serii STEP z pewnością wprowadzą powiew wiosennej świeżości do każdego, nowocześnie czy klasycznie urządzonego biura. Kubełki dostępne są także w bardziej standardowym kolorze czarnym, brązowym oraz popielatym. Lekkości krzesłom STEP nadaje ich prosta konstrukcja oparta na metalowym stelażu, na czterech nogach lub płozie. Szkielet, malowany praktyczną i trwałą techniką proszkowania, można wybrać w opcji czarnej lub metalik, jak również w wersji chromowanej. Uzupełnieniem oferty są także ławki STEP dwu- lub trzyosobowe. Dodatkową funkcją rodziny STEP jest możliwość sztaplowania (układania jednego na drugim) jej elementów. Pozwala to na znacznie bardziej użyteczne organizowanie każdej biurowej przestrzeni. Atrakcyjny design oraz szeroka gama kolorystyczna krzeseł STEP, umożliwia zachowanie harmonii pomiędzy praktyczną i estetyczną stroną każdego wnętrza, zwłaszcza biurowego.

Kolorowy akcent na wiosnę (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA