/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Classen Nano Silver – czysta i lśniąca podłoga

Classen

Autor: opr. JR
Źródło: Classen
Data: 2008-05-15


Piękno naszych podłóg zależy nie tylko od wysokiej jakości zakupionych materiałów, ale również od sposobu ich pielęgnacji. Płyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano Silver, nowość w ofercie firmy Classen, dzięki zawartości drobin srebra niszczy bakterie, pozostawiając powierzchnię podłogi czystą i lśniącą.

Płyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano SilverPłyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano SilverFot. Classen

Drewniane podłogi, by mogły nas długo cieszyć swoim pięknem, nie mogą być czyszczone zwykłymi detergentami. Wprawdzie tradycyjne płyny i emulsje do czyszczenia podłóg usuwają zabrudzenia, lecz nie przeciwdziałają ich niszczeniu. Firma Classen stworzyła nowoczesny płyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano Silver, który dzięki starannie opracowanej formule tworzy na powierzchni podłogi aktywną powłokę ochronną.

Technologia Nano Silver, zastosowana w najnowszym płynie do mycia podłóg drewnianych Classen oparta jest na działaniu mikrogranulek srebra. Srebro ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, a jego efektywność wzrasta, gdy pomniejszone jest do nanoskali. Aktywne nanocząsteczki srebra osadzają się w szczelinach, mikroporach i fugach mytych powierzchni, pozostawiając na nich cienką powłokę ochronną. Występujące w naszym otoczeniu szkodliwe mikroorganizmy nie uodporniają się na działanie srebra, więc płyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano Silver eliminuje bakterie i mikroorganizmy jeszcze przez długi czas od umycia podłogi.

Podłoga pielęgnowana płynem Classen Nano Silver zyskuje właściwości antyelektrostatyczne, co chroni ją przed osadzaniem się kurzu. Ponadto środek ten pogłębia naturalny kolor czyszczonych powierzchni i nadaje im lekki połysk, zapewniając jednocześnie ochronę antypoślizgową.

Żrące środki myjące, czy wręcz mieszanie silnych preparatów ze sobą w celu zwiększenia ich skuteczności jest niebezpieczne dla zdrowia. Stosowanie produktów Classen Nano Silver chroni nas, naszych domowników i środowisko naturalne.

Piękno i funkcjonalność materiałów wykończeniowych musi iść w parze z bezpieczeństwem dla zdrowia mieszkańców. Decydując się na zakup podłóg drewnianych warto więc pomyśleć o odpowiednim sposobie ich pielęgnacji. Formuła płynu do mycia podłóg Classen Nano Silver zawierająca nanocząstki srebra pomoże w zachowaniu piękna podłóg na lata.


Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach. Classen-Pol S.A. zatrudnia ponad 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską, sieć sklepów RuckZuck oraz we wszystkich marketach budowlanych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz