/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Certyfikat FSC przyznany firmie P.P.H.U. TRAKO

NEPCon

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: NEPCon
Data: 2008-04-30


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie P.P.H.U. TRAKO Janusz Stempień w miejscowości Zdrzychów. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003161, obowiązujący w okresie od 29.04.2008 r. do 28.04.2013 r.

P.P.H.U. TRAKO Janusz Stempień z siedzibą w miejscowości Zdrzychów k/ Aleksandrowa Łódzkiego produkuje tarcicę mokrą i suchą oraz płyty i elementy klejone z sosny. Klienci zainteresowani certyfikowaną tarcicą konstrukcyjną będą mogli również skorzystać z oferty firmy. Z myślą o nich, a także wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wytwarzane wyroby właściciel systematycznie dąży do zwiększenia ilości pozyskiwanego i przetwarzanego materiału.
Jakość produktów, terminowość dostaw, elastyczność i łatwość dostosowania się do potrzeb odbiorcy wyróżniają Przedsiębiorstwo z grona firm o podobnym profilu działalności. Zauważane jest to i doceniane przez znane, międzynarodowe firmy branży drzewnej.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz