/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Bosch ponownie Partnerem Roku

BOSCH

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: BOSCH
Data: 2008-04-23


Bosch-Elektronarzędzia po raz drugi laureatem konkursu dla najlepszych dostawców przemysłu meblarskiego.

Laureaci trzeciej edycji „Partnera Roku” konkursu dla najlepszych dostawców przemysłu meblarskiegoLaureaci trzeciej edycji „Partnera Roku” konkursu dla najlepszych dostawców przemysłu meblarskiegoFot. Bosch

Drugi rok z rzędu firma Bosch-Elektronarzędzia otrzymała tytuł „Partnera Roku”, w ramach organizowanego przez pismo „Produkcja Mebli” rankingu dla najlepszych dostawców przemysłu meblarskiego. Nagroda przyznana została przez osoby profesjonalnie związane z przemysłem meblarskim. Laureaci zostali ogłoszeni podczas kwietniowych targów „Drema” w Poznaniu.
W tym roku odbyła się trzecia edycja rankingu dostawców dla przemysłu meblarskiego, zorganizowanego przez redakcję „Produkcja Mebli”. Firma Bosch-Elektronarzędzia została uznana za najlepszego „Dostawcę elektronarzędzi i narzędzi ręcznych”, zdobywając nagrodę główną w tej kategorii. Ponadto Bosch został doceniony dodatkowo, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Dostawcy narzędzi i wyposażenia do maszyn”.

Nagroda „Partner Roku” przyznawana jest na podstawie głosów oddawanych przez czytelników magazynu Produkcja Mebli – pracowników przedsiębiorstw zajmujących się wykonywaniem oraz sprzedażą mebli, a także dealerów elektronarzędzi wykorzystywanych w przemyśle meblarskim. Wybór laureatów odbywał się na zasadzie plebiscytu przeprowadzonego za pomocą strony internetowej organizatora. Korzystając z niej, wszyscy zainteresowani mogli wybrać firmy, na które chcieli oddać swój głos.

Wybierając firmę Bosch jako najlepszego dostawcę elektronarzędzi, głosujący docenili maszyny z serii „niebieskiej” przeznaczone do obróbki drewna, w której portfolio wchodzą urządzenia wykorzystywane przez profesjonalistów - szlifierki oscylacyjne, mimośrodowe i taśmowe, frezarki, strugi, pilarki tarczowe, wyrzynarki, ukośnice wraz z osprzętem. Nowością w tej serii jest zaprezentowana na początku roku uniwersalna piła GTM 12, która łączy w jednym urządzeniu funkcje pilarki tarczowej i ukośnicy. Urządzenie to jest jednocześnie niezwykle precyzyjne, łatwe w transporcie oraz pozwala na obróbkę różnorodnych materiałów, dzięki czemu spotkało się z uznaniem rzemieślników pracujących przy pracach wykończeniowych.

„Nagroda „Partner Roku” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Przede wszystkim, dlatego, że przyznana została na podstawie głosów oddanych przez najbardziej wymagających klientów – profesjonalistów. Otrzymane wyróżnienia w dwóch kategoriach są dla nas oznaką ogromnego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci oraz bodźcem do utrzymywania najwyższych standardów pracy. Wysoka jakość zarówno produktów, jak i obsługi klienta, zawsze była naszym celem i cieszymy się, że zostało to zauważone przez czytelników Produkcji Mebli drugi raz z rzędu” – mówi Jacek Siwiński, dyrektor handlowy Bosch-Elektornarzędzia.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz