/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Producent klejonej kantówki sosnowej z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor: opr.JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-04-24


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, wykonany został w firmie Projekt + 2000 Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Osiecznej (Zakład należy do Grupy MS), audyt systemu Kontroli Pochodzenia Produktu, według standardów Forest Stewardship Council.

Audit systemu Kontroli Pochodzenia Produktu FSC, przeprowadzony został przez firmę audytorską NEPCon Sp. z o.o. (w ramach programu certyfikacji FSC – SmartWood).

W efekcie dokonanej oceny, przyznano firmie certyfikat FSC o numerze SW-COC-003140, obowiązujący od dnia 21.04.2008 r. do 20.04.2013 r.

Firma Projekt+ 2000 Sp. z o.o. posiada swój Zakład Produkcyjny w malowniczo położonej na terenie Borów Tucholskich miejscowości Osieczna. Głównym profilem działalności spółki jest produkcja okiennej kantówki sosnowej. Efektem wykorzystania lokalnego surowca drzewnego najwyższych klas jakości w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz bezwzględnym przestrzeganiem reżimów technologicznych jest okienna kantówka sosnowa spełniająca wysokie oczekiwania klientów. Potwierdzeniem tego są wykonane badania i opinie niezależnego instytutu badawczego.

W programie produkcji znajduje się wiele nietypowych asortymentów, które wykorzystywane są do produkcji różnych profili okiennych, w tym: profili angielskich, skandynawskich i amerykańskich.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz