/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

W zgodzie z naturą

FFiL Śnieżka SA

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: FFiL Śnieżka SA
Data: 2008-04-23


Producent farb Śnieżka proponuje osiem nowych kolorów w linii Śnieżka Barwy Natury.

Śnieżka Barwy Natury
Nowe kolory, podobnie jak cała paleta, zaczerpnięte zostały wprost z natury. Osiem najświeższych odcieni Śnieżki to barwy wiosny i lata, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny klimat; opracowany bukiet barw pomoże stworzyć w domu wakacyjną, przyjazną atmosferę i przywołać ciepłe skojarzenia.

Ciekawa kolorystyka idzie w parze z funkcjonalnością. Linia Śnieżka Barwy Natury to zarówno bogata paleta dająca ogromne możliwości aranżacyjne, jak również nowoczesne rozwiązanie pod względem technologicznym. W farbach wykorzystano bowiem technologię Teflon® surface protector, która powstałym po wymalowaniu powłokom zapewnia wyjątkowe właściwości, takie jak: większa trwałość i odporność na wielokrotne zmywanie, oddychanie ścian, oraz – poprzez wyjątkową gładkość powierzchni – łatwość utrzymania ich w czystości. Teflon® surface protector jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Usiane słonecznikami pole, zaciszna błękitna laguna, czy leniwe popołudnie na hamaku pośród zapachu lawendy i jaśminu - to tylko kilka z inspirujących klimatów uchwyconych w nowych kolorach linii Śnieżka Barwy Natury.


Teflon® is registered trademark of DuPont used under license by FFiL Śnieżka SA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA