/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

W zgodzie z naturą

FFiL Śnieżka SA

Autor: inf. prasowa (opr. JR)
Źródło: FFiL Śnieżka SA
Data: 2008-04-23


Producent farb Śnieżka proponuje osiem nowych kolorów w linii Śnieżka Barwy Natury.

Śnieżka Barwy Natury
Nowe kolory, podobnie jak cała paleta, zaczerpnięte zostały wprost z natury. Osiem najświeższych odcieni Śnieżki to barwy wiosny i lata, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny klimat; opracowany bukiet barw pomoże stworzyć w domu wakacyjną, przyjazną atmosferę i przywołać ciepłe skojarzenia.

Ciekawa kolorystyka idzie w parze z funkcjonalnością. Linia Śnieżka Barwy Natury to zarówno bogata paleta dająca ogromne możliwości aranżacyjne, jak również nowoczesne rozwiązanie pod względem technologicznym. W farbach wykorzystano bowiem technologię Teflon® surface protector, która powstałym po wymalowaniu powłokom zapewnia wyjątkowe właściwości, takie jak: większa trwałość i odporność na wielokrotne zmywanie, oddychanie ścian, oraz – poprzez wyjątkową gładkość powierzchni – łatwość utrzymania ich w czystości. Teflon® surface protector jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Usiane słonecznikami pole, zaciszna błękitna laguna, czy leniwe popołudnie na hamaku pośród zapachu lawendy i jaśminu - to tylko kilka z inspirujących klimatów uchwyconych w nowych kolorach linii Śnieżka Barwy Natury.


Teflon® is registered trademark of DuPont used under license by FFiL Śnieżka SA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz