/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Firma M&S Okna i Drzwi z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor: JR
Źródło: NEPCon
Data: 2008-04-18


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, wykonany został w firmie M&S Okna i Drzwi Sp. z o.o. w Słupsku, audyt Systemu Kontroli Pochodzenia Produktu FSC, według standardów Forest Stewardship Council.

Audyt Systemu Kontroli Pochodzenia Produktu FSC, przeprowadzony został przez firmę audytorską NEPCon Sp. z o.o. (w ramach programu certyfikacji FSC – SmartWood).

W efekcie dokonanej oceny Systemu FSC CoC, przyznano firmie certyfikat FSC o numerze SW-COC-003138, obowiązujący od dnia 17.04.2008 r. do 16.04.2013 r.

M&S Okna i Drzwi sp. z o.o. od lat jest w czołówce firm produkujących drewnianą stolarkę okienną i drzwiową. Wprowadzając do swojej oferty coraz nowocześniejsze produkty i nietypowe rozwiązania techniczne, eksportuje swoje wyroby do wielu krajów Europy Zachodniej oraz do USA. Stolarka drewniana produkowana jest z drewna sosnowego i red meranti a także na specjalne zamówienie z innych gatunków jak np.: dąb, modrzew, świerk, kasztan, sapeli.

Firma dysponuje potencjałem pozwalającym realizować najtrudniejsze wyzwania jakie stawia przed nami współczesna architektura i indywidualne oczekiwania bardzo wymagającego klienta.

Stolarka drewniana MS, sprzedawana jest w kraju poprzez sieć sprzedaży pod marką MS więcej niż okna.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz