/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowości na Budmie

Drewno.pl

Autor:
Źródło: Drewno.pl
Data: 2005-02-01


Blisko tysiąc firm zaprezentowało swoje wyroby oraz usługi w czasie zakończonych w ubiegłym tygodniu w Poznaniu targów budowlanych Budma

Wśród prezentowanych nowości znalazły sie między innymi produkty takich firm jak:


Fakro prezentujące m.in. okno klapowe nowej generacji. Jest ono znacznie łatwiejsze w montażu oraz wygodniejsze w użytkowaniu od dotychczas produkowanych tego typu okien.

Konkurent na rynku okien dachowych - Velux pokazał w tym roku "balkon dachowy". To okno, które może służyć równocześnie jako drzwi na taras wbudowany w konstrukcję dachu.

Wydawałoby się, że trudno jest wymyślić coś oryginalnego w przypadku paneli podłogowych i ściennych. A jednak... Firmie Kronoerg z grupy Kronospan (jednego z największych na świecie producentów materiałów drewnopochodnych dla przemysłu meblowego i budownictwa) udało się przyciągnąć uwagę nowymi panelami Kronoart. Dzięki technice komputerowej i specjalnej drukarce na panele nanoszona jest dowolna fotografia. Można więc mieć np. podłogę "kamienną" albo imitującą trawę, a ścianę - przypominającą do złudzenia np. mur z czerwonej cegły.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz