/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Subtelny urok funkcjonalności – meble systemowe YOTA firmy Gawin

Autor: opr. JR
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-04-10


Salon to miejsce, które jednoczy – integruje mieszkańców, skupia w sobie rodzinne życie, będąc zarazem ważną w codziennym zabieganiu strefą codziennego odpoczynku i relaksu. Przestrzeń ta, z jednej strony tak osobista i prywatna, stanowi także niepowtarzalną wizytówkę naszego domu i nas samych. Naszą indywidualność pozwoli podkreślić we wnętrzu salonu niebanalne rozwiązanie, jakim są meble systemowe. Zestaw YOTA, nowy produkt firmy Gawin, to kwintesencja ich subtelnego uroku i zadziwiającej funkcjonalności...

Meble systemowe YOTAMeble systemowe YOTAFot. FM Gawin

Tradycyjne zestawy szaf i regałów to meble dla tych, którzy szukają gotowych rozwiązań, jednocześnie funkcjonalnych i porządkujących wnętrze. Wielu z nas pragnie jednak czegoś, co pozwoli przełamać długoletnią już tradycję tego trendu – najdoskonalszym spełnieniem takich marzeń są meble systemowe. Funkcjonalne, mobilne moduły, spełniające wszystkie nasze potrzeby, pozwalają stworzyć przestrzeń lekką i pełną światła, nieprzytłoczoną dominującymi, zajmującymi całe ściany, opatrzonymi w formie meblościankami. Zestaw YOTA, odpowiedź na nowoczesne prądy w aranżacji wnętrz, to jedyna w swoim rodzaju kwintesencja tej ergonomicznej swobody. Subtelnie wymowny, stwarza wiele możliwości, pozwalając na kreowanie dowolnych i indywidualnych zestawień. Stanowiąc naszą wizytówkę, zadowolą nas one zarazem swą niebanalnością i urodą, płynącą z minimalizmu formy i szlachetności użytego materiału.

Konfiguracja wnętrza w nastroju YOTA zależy wyłącznie od nas i naszych potrzeb. Składający się z lekkich skrzyń o rozmaitych kształtach zestaw pozwoli pomysłowo i z charakterem urządzić każdą przestrzeń. Stworzone z myślą o salonie meble równie doskonale wpasują się w intymną strefę sypialni, integrującą sferę jadalni, funkcjonalne pomieszczenie garderoby, czy też wypełnionego pracą gabinetu. Przeszklone, wysokie szafki pozwolą wyeksponować ulubione drobiazgi, a ich przydymione szkło doda wnętrzu delikatności i orientalnego wdzięku. Skrzynie szafek i szuflady komód, łączące potrzebną w każdym domu pojemność z urzekającą foremnością, z powodzeniem pomieszczą rzeczy osobiste, stanowiąc niezwykłą harmonię ładu i niewyszukanej elegancji. Meble YOTA to pole do popisu dla naszej wyobraźni – ich niestandardowa forma umożliwia częste i dowolne zmiany. Każda ich konfiguracja nada mieszkaniu niepowtarzalnego charakteru, nie tylko ograniczając przestrzeni, lecz wręcz otwierając ją na nowe możliwości.

Meble YOTA zauroczą każdego również rzadko spotykanym wdziękiem materiału. Cieszą oko przepięknym, czerwonobrunatnym, przypominającym nieco kasztan kolorem śliwowego drewna – to dekoracyjne zabarwienie, urozmaicone pięknym rysunkiem słojów doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Funkcjonalna YOTA nie tylko służy, lecz także kreuje, swą indywidualnością zadawalając zarówno miłośników starego stylu, jak i wielbicieli nowoczesnego designu. Pierwszym przypadnie do gustu dyskretny ton naturalności, drugim – funkcjonalny minimalizm i pełna ukrytych możliwości mobilność.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA