/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Royal Floor Tali - podłoga z serca Afryki

Autor: opr. JR
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Data: 2008-04-11


Tali to egzotyczne drzewo rosnące pośród dzikiej natury Afryki Środkowej i Zachodniej. Deski podłogowe wykonane z tali, z ekskluzywnej kolekcji Royal Floor, wniosą do naszych domów gorący oddech nieokiełznanej natury...

Podłoga drewniana Royal Floor TaliPodłoga drewniana Royal Floor TaliFot. EC

Deski podłogowe Royal Floor Tali charakteryzują się wyraźnym, wzorzystym usłojeniem w ciepłych odcieniach brązu, łączących w sobie nuty czerwieni i pomarańczu. Niepowtarzalne barwy desek podłogowych Royal Floor Tali przeniosą nas na sawannę oraz do lasów tropikalnych Kenii i Mozambiku, gdzie rośnie blisko 50–metrowe tali. Ze względu na szlachetny i oryginalny kolor drewna, chętnie wykorzystywane jest ono do wykładania podłóg w salonach, gabinetach i bibliotekach oraz innych reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Niespotykana twardość drewna tali, wynosząca aż 6,2 w skali Brinella sprawia, że jest ono mało wrażliwe na niszczące czynniki zewnętrzne oraz ścieranie. Warto wspomnieć, że tradycyjnie uważane za twarde i wytrzymałe drewno dębu otrzymało w pomiarze twardości podłóg metodą Brinella wynik 3,7. Wytrzymałość tali sprawia, że jego drewno jest szczególnie cenione w przedpokojach, holach, czy pokojach dziecinnych.

Trwałość podłóg drewnianych Royal Floor Tali wzmacnia także siedmiowarstwowy system lakierowania, który chroni i konserwuje powierzchnię desek, dzięki czemu mimo intensywnego użytkowania pozostaną piękne na wiele lat.

Nowoczesny system montażu Uniclic zapewnia szybkie, łatwe i precyzyjne ułożenie desek, bez potrzeby użycia kleju. Ponadto profil Uniclic został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić swobodny montaż podłogi Royal Floor Tali w poziomie, jak i pod kątem. Podłogi drewniane Royal Floor posiadają 30 letnią gwarancję producenta.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz