/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Lakierobejca o konsystencji żelu w najmodniejszych kolorach

SigmaKalon

Autor: Anna Kubera
Źródło: SigmaKalon
Data: 2008-03-21


Popołudniowy odpoczynek w ogrodzie, grill z przyjaciółmi pod dachem altanki, relaks w wygodnych drewnianych fotelach w kolorze Venge, odseparowani od świata drewnianym płotem, w kolorze Sapella. Drewnochron lakierobejca żelowa to absolutna nowość na polskim rynku, to lakierobejca ułatwiająca aplikację, bowiem dzięki konsystencji żelu nie kapie podczas malowania. Pozwoli cieszyć się oryginalnymi kolorami drewnianych mebli zarówno domowych jak i ogrodowych, okien i drzwi, ogrodzeń drewnianych, bram i altanek przez długie lata, zachowując ich naturalny charakter.

Drewnochron Lakierobejca<br>żelowa - Orzech amerykański<br>fot. SigmaKalonDrewnochron Lakierobejca<br>żelowa - Orzech amerykański<br>fot. SigmaKalon

Dekoracja drewnianych elementów - lakierobejce Drewnochron
Drewno jest wyjątkowym materiałem budowlanym, jedynym w swoim rodzaju, ponieważ jest kwintesencją natury. Przywodzi na myśl wspomnienie lasu, jego zapach, specyficzne światło, kolor. Drewno od wieków było materiałem najbardziej przyjaznym i bliskim człowiekowi. Jest to materiał szlachetny, niezwykle cenny z uwagi na możliwość stworzenia ciepłego, przytulnego charakteru. O wszystkie obiekty z drewna należy dbać jak o cenne przedmioty, otaczać należytą troską, na którą zasługują. Obecnie zarówno w Polsce, jak i w całej Europie panuje moda na produkty naturalne i ekologiczne. Obecnie, gdy drzew jest coraz mniej, a nasza świadomość ekologiczna rośnie, drewno stało się materiałem ekskluzywnym, luksusem, który w postaci kunsztownych mebli czy zabudowy ogrodu przyozdabia naszą codzienność. Dziś już nie tylko chronimy drewniane okna, drzwi, meble domowe i ogrodowe czy ogrodzenia, dziś chcemy je dekorować, nadawać im preferencyjny odcień i ulubioną barwę.

Lakierobejce Drewnochron pomogą podkreślić szlachetną materię drewna, uwydatnią jego naturalny rysunek, nie pozostawiając wątpliwości, które przedmioty zostały wykonane z drewna. - Lakierobejca żelowa dołączyła do oferty lakierobejc marki Drewnochron, do niezwykle trwałej Lakierobejcy Syper i pachnącej podczas malowania Lakierobejcy 2w1.

Innowacyjna konsystencja żelu
Drewnochron lakierobejca żelowa jest najlepszym wyborem dla tych, którzy znają wysoką wartość drewna oraz pragną zachować jego świeżość i niezmieniony kształt jak najdłużej. Dzięki konsystencji żelu aplikacja jest niezwykle łatwa i przyjemna. Drewnochron lakierobejca żelowa jest wodną, akrylową lakierobejcą przeznaczoną do dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Została stworzona w celu maksymalnego zabezpieczenia drewna przed zmiennymi, nawet najbardziej ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi (jest odporna na wilgoć, mróz i promienie UV), podkreślenia jego naturalnego rysunku oraz zachowania miejsca pracy czystym i schludnym (nie kapie, nie tworzy zacieków, nie spływa po pędzlu!).

Lakierobejca żelowa Drewnochron daje gładką, trwałą, odporną na uderzenia powłokę i doskonale uwydatnia rysunek drewna. Dzięki tym właściwościom możemy jednocześnie zadbać o pełne bezpieczeństwo mebli ogrodowych okien i drzwi oraz tzw. małej architektury, czyli drewnianych elementów zewnętrznych takich jak płot, altanka, boazeria zewnętrzna, ale również nadać im nowy, modny odcień i charakter. Produkt dostępny jest w 8 kolorach: dąb antyczny, dąb bielony, merbau, sapella, tali, teak, venge, orzech amerykański.

- W przypadku Lakierobejcy żelowej najlepsze efekty dekoracyjne uzyskuje się używając do malowania pędzla z włosia mieszanego - mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich - Po nałożeniu dwóch warstw lakierobejcy w odstępie 3-4 h można się cieszyć optymalnie zabezpieczonym drewnem w jednym z ośmiu najmodniejszych w tym sezonie kolorów.

Drewno jest materiałem, który bez względu na zmienne trendy i mody, będzie zawsze chętnie polecany i wykorzystywany przez architektów wnętrz i krajobrazu. Podobnie my, nie mniej niż profesjonaliści, cenimy je za jego wdzięk, naturalność oraz zawsze wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dzięki lakierobejcy żelowej marki Drewnochron możemy podkreślić autentyczny wyraz i kolor tej naturalnej doskonałości, sercu naszego ekosystemu - drewnu.

Cena brutto: ok. 40zł za opakowanie 0,8L.
Wydajność przy jednej warstwie - 10-12 m2/L.

Lakierobejca o konsystencji żelu w najmodniejszych kolorach (Zdjęcia: 3)

Drewnochron Lakierobejca<br>żelowa - Orzech amerykański<br>fot. SigmaKalonDrewnochron Lakierobejca<br>żelowa - Merbau<br>fot. SigmaKalonDrewnochron Lakierobejca<br>żelowa - Sapella<br>fot. SigmaKalon

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA