/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Dobry Wybór 2008

Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso

Barlinek

Autor:
Źródło: Barlinek
Data: 2008-03-20


Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso otrzymała wyróżnienie "Dobry Wybór 2008". W konkursie ocenia się m.in. nowatorstwo rozwiązań technologicznych i wysoką jakość wykonania.

Fot. Barlinek

Konkurs „Dobry Wybór” magazynu „Podłogi i Ściany" jest liczącym się wydarzeniem w branży wykończeniowej i budowlanej, na którego wyniki czeka się z dużym zainteresowaniem. Realizowany już po raz szósty, zgromadził w tym roku blisko 80 zgłoszeń wyróżniających się produktów na rodzimym rynku. Wyboru najlepszych dokonano w kategoriach: podłóg drewnianych i paneli laminowanych, płytek ceramicznych, wykładzin, sufitów i materiałów ściennych, chemii budowlanej i półproduktów do produkcji paneli laminowanych. Tytuły i wyróżnienia „Dobry Wybór 2008” otrzymały wyroby nowatorskie i wysokiej jakości. W uzasadnieniu jury są to także produkty o znaczących walorach technologicznych, wzorniczych, przyjazne dla wykonawcy i użytkownika.

Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso to nowość w ofercie podłóg Barlinka, która pojawiła się na rynku pod koniec ubiegłego roku. Wyrób cechują niespotykane walory estetyczne. Niemożliwa do odtworzenia w warunkach domowych technika wykonania podłogi zakłada jej szczotkowanie („postarzanie”), barwienie i lakierowanie. Dzięki zabiegowi, falisty układ włókien jest bardziej widoczny. Specjalna technika barwienia drewna daje dekoracyjny efekt negatywu – ciemny kolor pokrywa grzbiety włókien podłogi, podczas gdy rowki usłojenia pozostają w naturalnej barwie dębu. Deska barlinecka dąb espresso oferowana jest w wymiarach: 2200 x 207 x 15 mm. Koszt 1 m2 podłogi to wydatek ok. 157 pln brutto.

Gala przyznania tytułów i wyróżnień “Dobry Wybór 2008” odbyła się w Hotelu Polonia Palace, 18 marca, w Warszawie.

Deska barlinecka dąb szczotkowany espresso (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz