/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ostre cięcie

BOSCH

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: BOSCH
Data: 2008-03-14


Bosch posiada w swojej ofercie piły łańcuchowe, które sprawdzają się w cięciu grubych gałęzi, pni drzew, jak również okazjonalnej przycince drzew owocowych czy drewna kominkowego...

<font color=gray>Bosch posiada w ofercie<br> piły łańcuchowe,które <br>sprawdzają się w cięciu <br>grubych gałęzi, pni drzew, <br>jak również okazjonalnej <br>przycince drzew owocowych<br>czy drewna kominkowego<br>Fot. BOSCH<font color=gray>Bosch posiada w ofercie<br> piły łańcuchowe,które <br>sprawdzają się w cięciu <br>grubych gałęzi, pni drzew, <br>jak również okazjonalnej <br>przycince drzew owocowych<br>czy drewna kominkowego<br>Fot. BOSCH

Nowe piły łańcuchowe AKE firmy Bosch z silnikami dużej mocy

Wszystkie nowe piły łańcuchowe Boscha zostały wyposażone w sprawdzony system SDS ułatwiający wymianę łańcucha. W ofercie znajdują się urządzenia wyższej klasy z silnikami 1900 W i przesuwem łańcucha wynoszącym 12 m/s. Nowe modele AKE 30-19 S, AKE 35-19 S, AKE 40-19 S oraz AKE 30 S, AKE 35 S i AKE 40 S są dostępne w sprzedaży od stycznia.
Bosch opracował nową ofertę pił łańcuchowych i wyposażył urządzenia w wiele przydatnych właściwości. Wszystkie nowe modele odznaczają się mniejszym ciężarem, który wynosi ok. 4 kg i posiadają sprawdzony system Bosch SDS, ułatwiający wymianę łańcucha. Dzięki niemu wymiana i napinanie łańcucha piły są możliwe bez używania dodatkowych narzędzi. Wystarczy kilka prostych czynności tzn: zamocowanie łańcucha, dwukrotny obrót koła nastawczego i piła łańcuchowa jest już gotowa do pracy.

Nowe piły łańcuchowe wyższej klasy: AKE 30-19 S, AKE 35-19 S oraz AKE 40-19 S z prowadnicą o długości 30, 35 lub 40 centymetrów, posiadają silniki o mocy 1900 W i osiągają wysoką prędkość przesuwu łańcucha 12 m/s. Dzięki dużej wydajności doskonale tną twarde drewno, grube gałęzie i pnie drzew. Wszystkie prace związane z piłowaniem można wykonać efektywnie i bez wysiłku. Chromowany łańcuch zapewnia pile długą żywotność i ostre cięcie.

Zaletą nowych pił łańcuchowych AKE 30 S, AKE 35 S i AKE 40 S jest korzystny stosunek ceny do wydajności. Piły posiadają silniki o mocy 1800 W i w połączeniu z prędkością łańcucha wynoszącą 9 m/s umożliwiają szybkie i energiczne cięcie. Są optymalnym rozwiązaniem przy okazjonalnej przycince drzew owocowych, jak również cięciu drewna kominkowego czy dużych gałęzi. Pewny chwyt materiału podczas całego procesu cięcia zapewnia mocy pięć stalowych zębów przytwierdzonych do obudowy silnika. Praktyczna rękojeść w kształcie kabłąka zapewnia ergonomiczną pracę.
Wszystkie nowe piły łańcuchowe Bosch są wyposażone w hamulec odrzutowy, który zatrzymuje urządzenie w ciągu jednej dziesiątej sekundy. W przypadku zwolnienia przycisku włącznika hamulec wybiegowy zatrzymuje łańcuch w ciągu jednej sekundy. Dzięki stabilizatorowi wysokości ogniwa spinające łańcucha obniżają skłonność urządzenia do odrzutu i drgań.

Sugerowana cena detaliczna brutto (marzec 2008):
- AKE 30 S – 399 zł
- AKE 35 S – 469 zł
- AKE 40 S – 499 zł
- AKE 30-19 S – 569 zł
- AKE 35-19 S – 599 zł
- AKE 40-19 S – 699 zł

Ostre cięcie (Zdjęcia: 3)

<font color=gray>Bosch posiada w ofercie<br> piły łańcuchowe,które <br>sprawdzają się w cięciu <br>grubych gałęzi, pni drzew, <br>jak również okazjonalnej <br>przycince drzew owocowych<br>czy drewna kominkowego<br>Fot. BOSCH<font color=gray>Wszystkie nowe piły <br>łańcuchowe Boscha zostały <br>wyposażone w sprawdzony <br>system SDS ułatwiający<br> wymianę łańcucha<br>Fot. BOSCH</font><font color=gray>Nowy model AKE 35 S <br>Fot. BOSCH</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz