/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Country Style Super Dąb Cavallo

Classen

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Classen
Data: 2008-03-12


Dąb Cavallo to najnowszy wzór paneli podłogowych marki Classen, oddający naturalny charakter pięknej drewnianej podłogi. Chłodny koloryt paneli nadaje wytworny wygląd nowoczesnym i surowym pomieszczeniom. Naturalność i prostota wzoru Dąb Cavallo powoduje, że wnętrze domu wypełnia się spokojem i harmonią...

<font color=gray>Panele podłogowe Dąb Cavallo <br>z kolekcji Country Style Super<br>Fot. Classen</font><font color=gray>Panele podłogowe Dąb Cavallo <br>z kolekcji Country Style Super<br>Fot. Classen</font>

W zgodzie z naturą...
W panelach Classen Country Style Super Dąb Cavallo jasne beże, przeplatane wyraźniejszymi smugami ciemniejszego brązu w pełni oddają surową, oryginalną kolorystykę dębu. Tak stylizowana podłoga idealnie podkreśla klimat wnętrz nowoczesnych, w których zastosowano aranżację w chłodnych, stonowanych barwach. Urzekając swą naturalnością, panele podłogowe Dąb Cavallo wkomponują się w pomieszczenia, których wystrój urzeka prostotą i tradycyjną stylizacją. Najnowszy wzór paneli Country Style Super spełni wymagania wszystkich, którzy oczekują od swojego domu atmosfery harmonii i odprężenia.

Panele podłogowe Country Style Super Dąb Cavallo nie tylko urzekają pięknem naturalnej struktury drewna, ale posiadają również wszystkie praktyczne zalety drzewa dębowego. Ich wysoka odporność na uszkodzenia gwarantuje, że przez długie lata można cieszyć się urokiem pięknej, zadbanej podłogi. Dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią stanowi pokrycie krawędzi paneli udoskonalonym kompleksem wosków Isowaxx. Wysoka klasa ścieralności (AC4) powoduje, że podłoga doskonale spełnia swoje funkcje zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Montaż paneli podłogowych Classen Country Style Super Dąb Cavallo jest bardzo prosty dzięki bezklejowemu systemowi EasyConnect.
Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w siecisklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Counrty Style Super Dąb Cavallo – cena: 37,99 zł/m2
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC4
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect

www.classen.pl

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach. Classen-Pol S.A. zatrudnia ponad 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską, sieć sklepów RuckZuck oraz we wszystkich marketach budowlanych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA